Instant Gaming EU
 
 

Dragon's Dogma II rozpoczyna swoją podróż z hukiem

Dragon's Dogma II rozpoczyna swoją podróż z hukiem

Po kilku miesiącach odkrywania nowości, jakie Dragon's Dogma II wniesie do serii spod ręki Capcom, nadszedł wreszcie dzień premiery. Gra będzie wreszcie dostępna jutro na PC, PlayStation 5 i Xbox Series, a istnieje ogromna społeczność graczy chętnych do wypróbowania tego, co prawdopodobnie będzie najlepszą fabularną grą akcji 2024 roku. Większość z tych graczy prawdopodobnie pobrała kreator postaci w grze i spędziła niezliczone godziny dostosowując wygląd swojego ulubionego Arisena. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, jutrzejsza premiera odbędzie się bez żadnych incydentów, a fani Dragon's Dogma II wkrótce zanurzą się w epickim doświadczeniu, w którym Ariseni i ich pionki będą walczyć z potworami i innymi wrogami w ekscytujących bitwach. Wszystko wskazuje na to, że premiera będzie początkiem bardzo udanej kariery największego hitu tego roku.

Ciepłe powitanie

Wszystkie recenzje Dragon's Dogma II chwalą grę za szczegółową grafikę i ekscytującą rozgrywkę. Niektórzy wskazują ją nawet jako grę, która zastąpi Elden Ring na szczycie gatunku, mimo że obie oferują znacznie inny rodzaj doświadczenia. Jeśli jednak gra Capcomu stanie się tak popularna jak gra stworzona przez FromSoftware, to będzie to dobra wiadomość zarówno dla studia deweloperskiego, jak i fanów gatunku, ponieważ będzie to oznaczać, że jest to gra, którą warto mieć w każdej bibliotece gier wideo. Dragon's Dogma II rozpoczyna swoją karierę z doskonałymi recenzjami w prasie specjalistycznej i wynikiem 90 punktów na Metacritic dla wersji PC, z nieco niższymi wynikami dla wersji Xbox Series i PlayStation.

 

 

Aby cieszyć się najlepszą grafiką w grze, potrzebny będzie wysokiej klasy komputer. Do uruchomienia gry w systemie Windows 11 wymagana jest podstawowa pamięć RAM o pojemności 16 GB i 100 GB przestrzeni dyskowej. Jeśli chodzi o kartę graficzną i procesor, absolutnym minimum jest NVIDIA GeForce GTX 1070 lub Radeon RX 5500 XT z procesorem Intel Core i5-10600 lub Ryzen 5 3600. W przypadku zalecanej specyfikacji potrzebna będzie karta NVIDIA GeForce RTX 2080 lub Radeon RX 6700 z procesorem Intel Core i7-10700 lub Ryzen 5 3600X.

Ten weekend będzie bardzo pracowity dla wielu graczy ze względu na premierę Dragon's Dogma II i Rise of the Ronin. Pamiętaj, że najlepszym źródłem tanich kodów cyfrowych Dragon's Dogma II jest nasza porównywarka, jeśli jeszcze nie zamówiłeś gry w przedsprzedaży i chcesz dołączyć do Arisena w jego nowej przygodzie już jutro.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare