Instant Gaming EU
 
 

Dragon's Dogma II prezentuje swoje klasy w nowym materiale wideo

Dragon's Dogma II prezentuje swoje klasy w nowym materiale wideo

Dragon's Dogma II generuje znacznie większy szum niż jego poprzednik w momencie premiery i nie bez powodu. Kontynuacja opiera się na popularności gry, która nie była wielkim hitem w momencie premiery, ale później znalazła miejsce w sercach wielu graczy. Oryginalna Dragon's Dogma stała się kultową grą z wieloma zwolennikami na przestrzeni lat, a ci fani są teraz chętni do ponownego zanurzenia się w jej uniwersum w zupełnie nowej kontynuacji. Obiecując akcję hack-and-slashową i ekscytujący wszechświat fantasy do odkrycia, Dragon's Dogma II przyciągnęła już uwagę ogromnej społeczności i wszystko wskazuje na to, że stanie się jedną z pierwszych ważnych premier 2024 roku.

Ekscytująca rozgrywka oparta na akcji

Dragon's Dogma II oferuje graczom kilka zawodów do wyboru. Każdy z nich oferuje znacząco odmienne podejście do rozgrywki. Warrior, Thief, Fighter i Sorcerer mają unikalne zestawy umiejętności do wykorzystania w walce. Jako Arisen możesz wybrać dowolną z nich, aby stawić czoła wyzwaniom, jakie stawia przed tobą niebezpieczny świat Dragon's Dogma II. Możesz obejrzeć wszystkie te klasy w akcji w filmie opublikowanym przez IGN, który ujawnia 18 minut materiału z rozgrywki.

 

 

W Dragon's Dogma II napotkasz szeroką gamę wrogów, którzy wystawią twoje umiejętności walki na próbę. W zależności od aktualnego powołania, będziesz miał do dyspozycji różne metody radzenia sobie z nimi i będziesz musiał opracować odpowiednią strategię, aby odnieść zwycięstwo. Gigantyczni wrogowie, tacy jak Cyklop na filmie, mogą być nawet większym wyzwaniem niż duże grupy mniejszych przeciwników. Na szczęście można wykorzystać otoczenie, aby ich osłabić lub utrudnić i zyskać przewagę w walce.

Dragon's Dogma II wygląda całkiem nieźle i z pewnością będzie więcej okazji, aby dowiedzieć się o niej więcej przed premierą. Musimy jeszcze poczekać kilka miesięcy, aby w nią zagrać, ponieważ premiera zaplanowana jest na 21 marca 2024 roku na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Jeśli nie możesz się doczekać i chcesz zamówić swoją kopię w przedsprzedaży, nasza porównywarka ma już najlepsze oferty na klucze cyfrowe do Dragon's Dogma II.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare