Instant Gaming EU
 
 

Świat Dragon's Dogma II jest bardziej realistyczny, niż można sobie wyobrazić

Świat Dragon's Dogma II jest bardziej realistyczny, niż można sobie wyobrazić

Szum związany z nadchodzącą premierą Dragon's Dogma II jest ogromny ze względu na unikalną mechanikę gry i ekscytującą akcję. Ta nowa odsłona klasycznej przygodówki od Capcom przekroczyła wszelkie oczekiwania, jeśli chodzi o rozgrywkę. Dragon's Dogma II zaoferuje znacznie więcej niż kolejną epicką przygodę skupioną na historii Arisen. Gra oferuje nową mechanikę rozgrywki, kilka profesji do wyboru i unikalne podejście do walki pełnej akcji, które znacznie przewyższa to, czego gracze doświadczyli podczas grania w Dragon's Dogma: Dark Arisen.

Autentyczne doświadczenie

Informacje na temat Dragon's Dogma II wciąż piętrzą się przed premierą. Tysiące graczy wypróbowało niesamowitą głębię kreatora postaci w grze w ciągu ostatnich kilku dni, ponieważ Capcom udostępnił go wszystkim za darmo. Nie jest to jednak jedyny szczegół dotyczący gry, który został ostatnio ujawniony. Reżyser Dragon's Dogma II, Hideaki Itsuno, podkreślił również, że świat gry zamieszkuje ponad 1000 postaci, z których każda ma własną, unikalną historię i motywacje. Jest to zaskakująco duża liczba, ale bardziej zaskakujące jest to, że jeśli zabijesz którąkolwiek z nich, pozostanie ona martwa na stałe.

 

 

W Dragon's Dogma II twoje decyzje i działania mają wpływ na wydarzenia fabularne i w wielu przypadkach mogą prowadzić do śmierci konkretnych postaci niezależnych. Możesz jednak zdecydować się na aktywną ochronę ich przed krzywdą, a nawet ożywić ich, jeśli zechcesz. System ten otwiera drzwi do świata, który wydaje się żywy i reaktywny, co również przyczynia się do zapewnienia głębszego poziomu immersji.

Dragon's Dogma II to znacznie więcej niż tylko fabularna przygoda typu hack-and-slash ze świetną grafiką, a wszyscy fani będą mogli ją wypróbować już wkrótce. Premiera gry zaplanowana jest na przyszły tydzień, a już teraz możecie sprawdzić najlepsze ceny na Dragon's Dogma II za pomocą naszej porównywarki.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare