Instant Gaming EU
 
 

Dowiedz się więcej o Dragon's Dogma 2 dzięki słowom Iana McShane'a

Dowiedz się więcej o Dragon's Dogma 2 dzięki słowom Iana McShane'a

Capcom zwiększa promocję Dragon's Dogma 2 wśród swojej bazy graczy. W zeszłym tygodniu pojawił się film prezentujący najlepsze cechy Dragon's Dogma 2, a przed premierą Capcom udostępnił narzędzie do tworzenia postaci. Ostatnio wśród firm produkujących gry panuje trend zatrudniania znanych hollywoodzkich aktorów do promowania swoich gier i oczywiście Capcom nie przegapił tego trendu, ponieważ właśnie opublikował nowy film z narracją Iana McShane'a na temat Dragon's Dogma 2. To nazwisko może być znane lub nieznane wielu osobom.


McShane to brytyjski aktor, który zdobył nagrodę Złotego Globu dla najlepszego aktora. Można go rozpoznać po rolach w serii John Wick, Deadwood, Piraci z Karaibów (Czarnobrody) i American Gods. W filmie omawia on różne aspekty fabuły i mechaniki gry Dragon's Dogma 2, podzielonej na trzy główne części: Bohater, Dwa Narody i Potwory.

Pierwsza część, Bohater, skupia się na głównej postaci, którą gracze będą kontrolować: Arisen - Smok wybiera czempiona, który rzuca mu wyzwanie, wyrywając mu serce i wykuwając istotę znaną jako Arisen. Arisen będzie miał również moc przywoływania mistycznych istot z równoległych światów przez szczelinę, wzywając pionki, które pomogą graczom w ich misji.

Druga część omawia dwie główne nacje w grze, które gracze napotkają na swojej drodze: Żyzna ziemia i miasto-twierdza, Vermund oraz bezlitosna pustynia.

Ostatnia część omawia wrogów i bossów w grze; napotkasz najpotężniejszych wrogów, którzy pojawiają się tylko w opowieściach o mitach, takich jak smok, Minotaur, Meduza, Gryf....

Dragon's Dogma 2 wygląda naprawdę obiecująco i jest pełna potencjału z każdą prezentacją Capcom. Gra oferuje nie tylko świetną walkę, ale jej żywy, realistyczny świat z pewnością przyciągnie uwagę graczy. Gra zostanie oficjalnie wydana 22 marca 2024 roku, więc miej na nią oko. Aby nie przegapić premiery, możesz zamówić cdkey do gry Dragon's Dogma 2 w przedsprzedaży w najlepszej cenie, korzystając z naszej porównywarki cen.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare