Kup Football Manager 2024

 • PC
 • Xbox Series X
utwórz powiadomienie cenowe

Najlepsi sprzedawcy

  Nowa odsłona najsłynniejszej serii menadżerów piłkarskich ożywa z mnóstwem nowości. Football Manager 2024 wykorzystuje najlepsze mechanizmy rozgrywki i funkcje swoich poprzedników jako podstawę do budowania ulepszonych wrażeń symulacyjnych. Nieważne, czy chcesz zbudować klub piłkarski od dołu, czy też chcesz jak najszybciej wyprowadzić go na szczyt, Football Manager 2024 oferuje wszystkie narzędzia potrzebne do osiągnięcia takiego marzenia.  W porównaniu do swoich poprzedników, Football Manager 2024 wprowadza szereg nowych funkcji, które unowocześniają i ulepszają rozgrywkę. Gra rewolucjonizuje system transferowy poprzez wprowadzenie pośredników i odciążenie zawodników. Pozwala także ustawić konkretne cele dla każdego gracza. Football Manager 2024 poprawia także reprezentację meczów dzięki bardziej autentycznemu systemowi ruchu i lepszej grze pozycyjnej, aby zapewnić bardziej realistyczne wrażenia.  Football Manager 2024 oferuje najlepszą w swoim gatunku symulację zarządzania sportem.

  Czytaj więcej

  Najlepsze ceny dla Football Manager 2024

  Użyj klucza CD na Steam.

  Użyj klucza w programie uruchamiającym Epic Games, aby pobrać Twoja gra.

  Kod dla Xbox do aktywacji na Xbox Live.

  Pobierz Twoja gra za darmo za pośrednictwem sprzedawcy lub wydawcy

  Pobierz swoją grę ze sklepu Windows 10/Microsoft Store

  Jeśli posiadasz cyfrowy tytuł Xbox Play Anywhere, możesz grać zarówno na komputerze z systemem Windows 10, jak i na konsoli Xbox One.

  Komentarze na Football Manager 2024

  Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

  Odpowiedzanswering the message of

  500 Pozostało znaków

  Zanurz się w zniszczonym przez wojnę uniwersum Warhammer 40,000: Rogue Trader! Porównaj ceny, odkryj świetne oferty na tę epicką grę i zanurz się w galaktyce intensywnych bitew i strategicznych podbojów.
  DLCompare Extension
  Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

  Zasubskrybuj newsletter DLCompare