K4G BG 4 EN
 
 

Football Manager 2024 już w listopadzie

Football Manager 2024 już w listopadzie

Fani piłki nożnej będą dość zajęci tej zimy z powodu zbliżającej się premiery Football Manager 2024. Najnowsza odsłona popularnej serii symulacji zarządzania sportem obiecuje nadal dostarczać jedne z najlepszych wrażeń w gatunku na wielu platformach. Podczas gdy Football Manager 2023 był obecny na PC, konsolach i urządzeniach mobilnych z FM23 Touch, jego następca będzie również dostępny za pośrednictwem Netflix po raz pierwszy w serii. Gra będzie oferować wszystkie klasyczne funkcje, które sprawiły, że seria stała się ogromnym hitem z ponad 6 milionami graczy na całym świecie, a także będzie zawierać nowe funkcje, które jeszcze bardziej usprawnią rozgrywkę.

Dostępne wkrótce

SEGA ujawniła datę premiery gry Football Manager 2024, która będzie dostępna na PC, Mac, Nintendo Switch, PlayStation 5, Xbox Series X/S i urządzeniach mobilnych 6 listopada 2023 roku.

"Kierując się nieustannie ewoluującym dążeniem do zapewnienia pełnej autentyczności piłki nożnej, FM24 jest najbardziej kompletną edycją serii, wypełnioną nowymi dodatkami, które pogłębiają immersję i podnoszą wrażenia z rozgrywki".

"FM24 Console, FM24 Touch i FM24 Mobile również przygotowują się do nowej kampanii, a wszystkie trzy będą dostępne od 6 listopada".

Jeśli jesteś fanem serii od dłuższego czasu i nie chcesz stracić wszystkich swoich poprzednich osiągnięć, będziesz mógł przenieść swoją karierę z Football Manager 2023, FM23 Console i FM23 Touch do ich nowych wersji. Jeśli zamówisz grę w przedsprzedaży na PC, będziesz mógł zagrać w Football Manager 2024 dwa tygodnie przed datą premiery na Steam i Epic Games Store w ramach wczesnego dostępu. Postępy w karierze dla jednego gracza w tym okresie zostaną przeniesione po premierze gry.

 

 

Jeśli szukasz wyjątkowej symulacji zarządzania piłką nożną, to jest to gra dla ciebie. Pamiętaj, że najlepsze oferty na cdkeye do Football Manager 2024 są już dostępne w naszej porównywarce.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare