Instant Gaming EU
 
 

Football Manager 2024 będzie miał wczesny dostęp

Football Manager 2024 będzie miał wczesny dostęp

Football Manager 2024 ma na celu dostarczenie najbardziej realistycznej symulacji zarządzania piłką nożną, a deweloper Sports Interactive podejmuje wszelkie kroki, aby odnieść sukces. Gra zawiera nie tylko nowe opcje zarządzania, ale także najlepszą grafikę ze wszystkich tytułów w serii, aby pogłębić immersję i ulepszyć rozgrywkę do niespotykanych dotąd poziomów. Football Manager 2024 oferuje doświadczenie, które znacznie różni się od tego, które można uzyskać w EA Sports 24, ponieważ koncentruje się na zarządzaniu wszystkimi aspektami klubu piłkarskiego, na boisku i poza nim. Niezależnie od tego, czy chcesz wziąć mały klub i poprowadzić go do chwały, czy też wybrać swój ulubiony, aby podjąć różne wyzwania, które rzuci ci konkurencja, Football Manager 2024 oferuje wszystkie narzędzia potrzebne do osiągnięcia celu.

Sports Interactive opublikowało właśnie oficjalny zwiastun zapowiadający Football Manager 2024 wraz z aktualizacją deweloperską, która zagłębia się w przyszłość serii i jej ewolucję.

 

 

Zagraj w Football Manager 2024 wcześniej

Aktualizacja deweloperska posłużyła również do potwierdzenia, że Football Manager 2024 będzie miał wczesny dostęp. Rozpocznie się on około dwa tygodnie przed premierą gry, podobnie jak miało to miejsce w przypadku wszystkich poprzednich odsłon serii. Jedynym sposobem na zagranie w grę przed oficjalną datą premiery jest zamówienie jej w przedsprzedaży.

"Podobnie jak miało to miejsce przez kilka lat, wydamy wersję Early Access gry na PC/Mac dla tych, którzy dokonają zakupu w przedsprzedaży u uczestniczących w akcji sprzedawców cyfrowych. Okres ten rozpocznie się mniej więcej dwa tygodnie przed premierą finalnej wersji gry. Chociaż możemy ogłosić datę premiery FM24, nie mogę potwierdzić daty ani godziny okresu wczesnego dostępu z wyprzedzeniem, ponieważ dosłownie wprowadzimy go, gdy uznamy, że jest gotowy. Prosimy więc o cierpliwość w tej kwestii!".

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat wydania Football Manager 2024, możesz przeczytać oficjalną aktualizację w tej sprawie. Jak zwykle, jeśli chcesz kupić grę i zaoszczędzić trochę pieniędzy, powinieneś skorzystać z naszej porównywarki, aby kupić klucz klucz Football Manager 2024 na PC.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare