Instant Gaming EU
 
 

Football Manager 2024 jest już dostępny we wczesnym dostępie

Football Manager 2024 jest już dostępny we wczesnym dostępie

Najlepsza symulacja zarządzania piłką nożną jest dostępna dla graczy z całego świata w Football Manager 2024. Ci, którzy zamówili grę w przedsprzedaży na PC, mają teraz wczesny dostęp do gry i mogą cieszyć się jej wieloma nowymi funkcjami. Podobnie jak w przypadku poprzednich części serii, deweloper Sports Interactive oferuje posiadaczom gry możliwość zagrania w nią przed premierą, a wielu graczy rzuciło się, by zanurzyć się w nowym doświadczeniu.

Dostępna obecnie wersja Football Manager 2024 nie jest ostateczną wersją gry, która zostanie wydana 6 listopada, ale pozwala graczom odkryć większość nowości. Jeśli grasz w wersję wczesnego dostępu, możesz doświadczyć pewnych błędów i dostarczyć cennych informacji zwrotnych deweloperom, aby mogli je naprawić przed premierą.

Bardziej realistyczna niż kiedykolwiek

Dzięki ulepszeniom w wielu dziedzinach, w tym w finansach i transferach, Football Manager 2024 jest najbardziej kompletną wersją serii do tej pory. Gra zawiera również znaczące ulepszenia animacji i fizyki piłki, aby zapewnić bardziej realistyczne wrażenia niż którykolwiek z jej poprzedników.

 

 

Wszystkie te dodatki i wiele innych sprawiają, że Football Manager 2024 jest najbardziej oczywistym wyborem dla wszystkich fanów piłki nożnej, którzy chcą pójść o krok dalej w swojej pasji, zarządzając własnym klubem i prowadząc go do chwały. Oficjalna premiera Football Manager 2024 zaplanowana jest na przyszły miesiąc i powinieneś odwiedzić naszą porównywarkę, jeśli chcesz zdobyć klucz Football Manager 2024 na PC w najlepszej cenie. Pamiętaj, że możesz dostać się do wczesnego dostępu tylko wtedy, gdy kupisz swoją kopię od jednego z partnerów zatwierdzonych przez SEGA, w przeciwnym razie będziesz musiał poczekać kilka dni dłużej, aby dostać się do gry.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare