Instant Gaming EU
 
 

Football Manager 2024 może pochwalić się najlepszą symulacją w serii

Football Manager 2024 może pochwalić się najlepszą symulacją w serii

Football Manager 2024 wkrótce ukaże się na PC, choć wielu graczy już cieszy się grą we wczesnym dostępie. Nie będzie to kolejna odsłona w długiej linii symulatorów sportowych, która dodaje efektowną funkcję, aby utrzymać franczyzę o rok dłużej. Zamiast przyjmować takie podejście do nowego tytułu, Sports Interactive zdecydowało się zastanowić, jak ulepszyć swoją grę. Studio wymyśliło tytuł, który zapewnia wyjątkowe wrażenia symulacyjne i przenosi rozgrywkę na zupełnie nowy poziom, dodając tylko niewielkie zmiany, które idą bardzo daleko.

To nie jest seria FIFA

Football Manager 2024 nie musi próbować stać się czymś podobnym do EA Sports FC 24, ponieważ jest to zupełnie inny rodzaj gry. Wcielanie się w ulubionego piłkarza i strzelanie goli jest zdecydowanie atrakcyjne, ale piękno Football Manager 2024 polega na tym, że możesz zobaczyć i kontrolować to, co dzieje się za kulisami. Aby drużyna piłkarska zdobyła mistrzostwo, trzeba wykonać wiele pracy, a ty masz kontrolę nad każdym aspektem zarządzania w tej grze.

Doświadczeni gracze Football Manager odkryją szeroką gamę ulepszeń wprowadzonych w wielu obszarach gry, od setów po systemy ekonomiczne i transferowe, a nawet rozgrywkę na boisku. Football Manager 2024 staje się coraz lepszy w tym, co robi najlepiej, czyli dostarczaniu najbardziej kompletnej symulacji zarządzania sportem. Wygranie meczu to tylko kulminacja długiego procesu decyzyjnego, który wymaga zarządzania dużą ilością danych, a w tej odsłonie serii jest to łatwiejsze niż kiedykolwiek.

 

 

Jeśli spodziewałeś się, że Football Manager 2024 będzie całkowitą zmianą kierunku serii, możesz być rozczarowany. Jeśli jednak uwielbiasz tę serię, podczas gry będziesz obserwować jej naturalną ewolucję. Oczywiście, jeśli chcesz zanurzyć się w takim doświadczeniu w najlepszej cenie, wszystko co musisz zrobić, to skorzystać z naszej porównywarki, aby kupić Football Manager 2024 na PC.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare