Instant Gaming EU
 
 

Premier League pojawi się w serii Football Manager

Premier League pojawi się w serii Football Manager

Seria Football Manager zawsze była ulubionym tytułem tych, którzy chcą pójść nieco dalej. Oprócz oferowania szczegółowej symulacji piłki nożnej, gry z tej serii oferują graczom możliwość zagłębienia się w zawiłości zarządzania. To, co dzieje się poza boiskiem, ma decydujące znaczenie dla ostatecznych wyników w długoterminowym doświadczeniu, w którym zaangażowanych jest wiele stron. Football Manager 2024 oferuje już wiele nowości w tych aspektach, z nowym systemem transferowym, który jest bardziej szczegółowy niż kiedykolwiek, opcją wyboru celów dla każdego gracza i najlepszą reprezentacją meczową w serii. Jednak deweloper Sports Interactive zawsze stara się ulepszyć franczyzę i tym razem zaskoczył fanów wielką zapowiedzią.

Premier League w całej okazałości

Po raz pierwszy w serii Football Manager, Premier League będzie dostępna jako rozgrywki. Obejmuje to wszystkie 20 drużyn obecnych w brytyjskich rozgrywkach, które będą dostępne do gry w następnej grze z serii, a także w kolejnych odsłonach. Dodanie Premier League sprawi, że Football Manager 2025 będzie najbardziej autentyczną grą z serii, ale to nie jedyna nowość, która pojawi się w przyszłości.

 


Football Manager 2025 powstaje na nowym silniku graficznym. Wykorzystanie silnika Unity pozwoli Sports Interactive przenieść grę na wyższy poziom dzięki ulepszonej grafice i szczegółowym animacjom. Gra obiecuje bezprecedensową autentyczność i dynamiczną rozgrywkę, zapewniając ulepszone wrażenia, które przewyższą wszystko, co widziano wcześniej w serii.

Oczywiście musimy jeszcze trochę poczekać, aż będziemy mogli cieszyć się wszystkimi nowymi funkcjami, ale Sports Interactive obiecało informować fanów na bieżąco o aktualizacjach. W międzyczasie Football Manager 2024 oferuje najlepsze jak dotąd doświadczenie symulacji zarządzania w serii i powinieneś skorzystać z naszej porównywarki, aby uzyskać najtańszy klucz do gry Football Manager 2024, jeśli szukasz gry piłkarskiej, która znacznie różni się od EA Sports FC 24.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare