Seria Football Manager będzie zawierać piłkę nożną kobiet

Seria Football Manager będzie zawierać piłkę nożną kobiet

Gry wideo z piłką nożną czeka poważna zmiana, po tym jak Konami ogłosiło, że seria eFootball (znana wcześniej jako Pro Evolution Soccer) przechodzi na model free-to-play. Podczas gdy ogłoszenie może zmusić FIFĘ do dostosowania się do nowej sytuacji, są inne gry, które już ogłaszają nadchodzące zmiany. Seria Football Manager firmy SEGA zawsze różniła się nieco od innych gier piłkarskich, ponieważ koncentrowała się nieco bardziej na aspekcie zarządzania klubami, czyli na dziedzinie, w której wybijała się ponad swoich konkurentów, oferując mnóstwo mechanik rozgrywki i funkcji, które pozwalają zarządzać profesjonalną drużyną piłkarską na wszystkich poziomach. Football Manager 2021 jest już ulubioną grą tych graczy, którzy chcą zanurzyć się w złożonym świecie, w którym pozyskiwanie zawodników o dużym potencjale, aby stworzyć silną drużynę i uzyskać jak najlepsze wyniki w mistrzostwach, jest koniecznością, jeśli chcesz odnieść sukces. Jednak deweloper Sports Interactive planuje przenieść grę na nowy poziom.

 

 

Jest jedna cecha, o którą prosiło wielu graczy, a którą Sports Interactive doda do gry w przyszłości: piłka nożna kobiet. Najwyższy czas, aby popularna seria menadżerów piłkarskich zajęła się profesjonalną piłką nożną kobiet. Choć nie wiemy, czy twórcy planują dodać tę funkcję do Football Manager 2021 poprzez aktualizację, czy jest to coś, co planują wdrożyć w kolejnej odsłonie serii, jesteśmy pewni, że zostanie ona ciepło przyjęta przez fanów.

Nie wiadomo jeszcze, ile profesjonalnych kobiecych drużyn piłkarskich i zawodów zostanie licencjonowanych w Football Manager, ale Sports Interactive już przyznało, że będzie to wymagało wiele wysiłku, co zdradził dyrektor studia w oficjalnym oświadczeniu w tej sprawie:

 

"Wiemy, że dodanie kobiecej piłki nożnej do FM będzie kosztowało miliony, a krótkoterminowy zysk, jaki to przyniesie, będzie minimalny. Ale nie o to chodzi. Nie da się ukryć, że obecnie dla kobiecego futbolu istnieje szklany sufit i chcemy zrobić wszystko, co w naszej mocy, by pomóc go przebić."

 

Będziemy musieli jeszcze trochę poczekać, aż to wszystko przerodzi się w coś namacalnego, ale na pewno jest to dobry początek.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Are you prepared to step onto the pitch in EA Sports FC 24, where victory is just a goal away and the thrill of the game knows no bounds? Get ready for the ultimate football experience. Are you up for the challenge?
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare