Football Manager 2024 świętuje swój ogromny sukces

Football Manager 2024 świętuje swój ogromny sukces

Premiera gry Football Manager 2024 kilka miesięcy temu okazała się ogromnym sukcesem. Seria symulacji zarządzania piłką nożną zawsze była wśród ulubionych tytułów fanów, ale najnowsze odsłony drastycznie poprawiły rozgrywkę dzięki mnóstwu nowości, które sprawiły, że gra była bardziej realistyczna niż kiedykolwiek. Football Manager 2024 zaskoczył doświadczonych fanów serii najbardziej szczegółową symulacją piłki nożnej do tej pory, a gra została ciepło przyjęta przez ogromną społeczność. Od tego czasu minęło kilka miesięcy, a teraz deweloper Sports Interactive świętuje rekord osiągnięty przez grę.

 

 

Siedem milionów graczy nie może się mylić

Football Manager 2024 stał się najczęściej ogrywaną grą w historii popularnej serii symulacji sportowych. Sprzedaż gry przekroczyła sprzedaż jej poprzedniczki, która wcześniej utrzymywała rekord z 6,8 miliona graczy. Dyrektor studia Sports Interactive, Miles Jacobson, uczcił to osiągnięcie i opublikował oświadczenie mówiące o procesie, który doprowadził Football Manager 2024 do miejsca, w którym znajduje się obecnie.

"Uczynienie Football Managera bardziej dostępnym - nie tylko bardziej dostępnym do grania, ale także dostępnym dla większej liczby osób - było ośmioletnią podróżą, którą wciąż kontynuujemy. Oznaczało to dodanie obsługi języków na nowych terytoriach, w szczególności w Japonii, Chinach i Korei, a w rezultacie Azja stanowi obecnie 20% naszej publiczności. Oznaczało to różne wersje gry dla różnych odbiorców, a także przyjęliśmy platformy subskrypcyjne innych firm w sposób, w jaki nie zrobiło tego żadne inne studio".

Rzeczywiście, Football Manager 2024 jest kulminacją długiego procesu rozwoju, który obejmował kilka lat i gier. Rezultatem jest gra wideo, która oferuje najlepsze wrażenia symulacyjne wszystkim, którzy chcą zagłębić się w wymagający świat zarządzania piłką nożną. Jeśli jeszcze nie odkryłeś tej gry, skorzystaj z naszej porównywarki, aby uzyskać tani kod cyfrowy Football Manager 2024 i wspiąć się na szczyt konkurencji.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare