Kup Football Manager 2023 (FM 23)

 • PC
 • Xbox Series X
utwórz powiadomienie cenowe

Najlepsi sprzedawcy

  Piłka nożna jest sportem, który wykracza poza boisko. Football Manager 2023 pozwala Ci wziąć na siebie wszystkie aspekty tego sportu dzięki najlepszej symulacji zarządzania. Wszystko jest pod Twoją kontrolą w nowej odsłonie długoletniej serii symulacji sportowych. Musisz tylko wybrać klub i pokierować swoim personelem i zawodnikami, aby zdominować rywalizację, odnieść zwycięstwo i zdobyć szacunek fanów.  Football Manager 2023 gra opiera się na sukcesie swoich poprzedników i oferuje wszystkie funkcje, które sprawiły, że seria stała się hitem, ale także dodaje nowości, które przenoszą realizm i rozgrywkę na nowy poziom. Znajdź odpowiedni dla siebie klub i opracuj ogólną strategię, która zaprowadzi go na szczyt. Pracuj od podstaw, aby stworzyć zespół, który pokona najlepszych przeciwników w rozgrywkach. Bądź tym, który tworzy supergwiazdy, prowadząc je w ich karierze, gdy twoja drużyna zdobywa zwycięstwa.  Football Manager 2023 oferuje pełne i bezkonkurencyjne doświadczenie symulacyjne wszystkim fanom piłki nożnej.

  Czytaj więcej

  Najlepsze ceny dla Football Manager 2023

  Użyj cd-key na Steam.

  Użyj klucza cyfrowego w kliencie Epic Games, aby pobrać Twoja gra.

  Kod na konsolę Xbox do aktywacji na Xbox Live.

  Za pomocą kodu aktywacyjnego można aktywować oprogramowanie i pobrać je za pośrednictwem klienta sprzedawcy lub wydawcy. Należy postępować zgodnie z instrukcjami sprzedawcy.

  Jeśli masz cyfrowy tytuł Xbox Play Anywhere, możesz grać zarówno na komputerze z systemem Windows 10, jak i na konsoli Xbox One.

  Komentarze na Football Manager 2023 (FM 23)

  Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

  Odpowiedzanswering the message of

  500 Pozostało znaków

  Reward Event Travel to the world of Valisthea and do whatever it takes to save your homeland in Final Fantasy XVI - 72
  Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

  Zasubskrybuj newsletter DLCompare