Kup Football Manager 2023

 • PC
 • Xbox Series X
utwórz powiadomienie cenowe

Najlepsi sprzedawcy

  Piłka nożna jest sportem, który wykracza poza boisko. Football Manager 2023 pozwala Ci wziąć na siebie wszystkie aspekty tego sportu dzięki najlepszej symulacji zarządzania. Wszystko jest pod Twoją kontrolą w nowej odsłonie długoletniej serii symulacji sportowych. Musisz tylko wybrać klub i pokierować swoim personelem i zawodnikami, aby zdominować rywalizację, odnieść zwycięstwo i zdobyć szacunek fanów.  Football Manager 2023 gra opiera się na sukcesie swoich poprzedników i oferuje wszystkie funkcje, które sprawiły, że seria stała się hitem, ale także dodaje nowości, które przenoszą realizm i rozgrywkę na nowy poziom. Znajdź odpowiedni dla siebie klub i opracuj ogólną strategię, która zaprowadzi go na szczyt. Pracuj od podstaw, aby stworzyć zespół, który pokona najlepszych przeciwników w rozgrywkach. Bądź tym, który tworzy supergwiazdy, prowadząc je w ich karierze, gdy twoja drużyna zdobywa zwycięstwa.  Football Manager 2023 oferuje pełne i bezkonkurencyjne doświadczenie symulacyjne wszystkim fanom piłki nożnej.

  Czytaj więcej

  Najlepsze ceny dla Football Manager 2023

  Użyj klucza CD na Steam.

  Użyj klucza w programie uruchamiającym Epic Games, aby pobrać Twoja gra.

  Kod dla Xbox do aktywacji na Xbox Live.

  Pobierz Twoja gra za darmo za pośrednictwem sprzedawcy lub wydawcy

  Jeśli posiadasz cyfrowy tytuł Xbox Play Anywhere, możesz grać zarówno na komputerze z systemem Windows 10, jak i na konsoli Xbox One.

  Komentarze na Football Manager 2023

  Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

  Odpowiedzanswering the message of

  500 Pozostało znaków

  Are you prepared to step onto the pitch in EA Sports FC 24, where victory is just a goal away and the thrill of the game knows no bounds? Get ready for the ultimate football experience. Are you up for the challenge?
  DLCompare Extension
  Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

  Zasubskrybuj newsletter DLCompare