Instant Gaming EU
 
 

Football Manager 2024 jest już dostępny na wszystkich platformach

Football Manager 2024 jest już dostępny na wszystkich platformach

Menedżerowie z całego świata, nadeszła wasza chwila. Football Manager 2024 został wydany na wszystkie konsole i PC, a gracze z niemal całego świata mogą teraz zacząć wyszukiwać najlepszych zawodników i opracowywać najlepsze strategie. Jednak niektóre regiony świata, takie jak Brazylia, nie mogą cieszyć się grą z powodu sporu o prawa do wizerunku.

Gracze na PC i Mac mogą pobrać Football Manager 2024 ze Steam, Epic Games, Xbox Game Pass i Microsoft Store. Osoby korzystające z wczesnego dostępu do Football Manager 2024 na Steam lub Epic mogą po prostu wyjść z gry i uruchomić ją ponownie, a gra zostanie zaktualizowana do pełnej wersji. Postępy poczynione podczas wczesnego dostępu nie przepadają, a fani mogą automatycznie kontynuować swoją podróż.

 

 

Aby uczcić premierę najbardziej kompletnej edycji serii, Sports Interactive opublikowało zwiastun premierowy Football Manager 2024 z udziałem czterech czołowych cudownych dzieci futbolu: Jérémy Doku i Joško Gvardiol z Manchesteru City oraz Evan Ferguson i Ansu Fati z Brighton & Hove Albion. Gracze ci są świadectwem globalnej reputacji Football Managera w identyfikowaniu elitarnych talentów, podczas gdy pojawienie się Kaoru Mitomy po raz pierwszy w historii świętuje przybycie do Japonii.

Dyrektor studia Sports Interactive, Miles Jacobson, powiedział:

"Dzień premiery jest zawsze powodem do dumy dla zespołu, ale jestem szczególnie zachwycony widząc Football Manager 2024 na żywo na wszystkich platformach. FM24 był najchętniej kupowanym tytułem w naszej historii, z rekordową liczbą aktywnych graczy i ponad 10 milionami meczów rozegranych podczas wczesnego dostępu. Wiemy, że cała seria cieszy się sporym zainteresowaniem i to wspaniałe, że wszyscy otrzymają teraz w swoje ręce gry, które nadal uważamy za najlepsze na rynku pod względem stosunku jakości do ceny".

Football Manager 2024 był dostępny w wczesnym dostępie już od kilku miesięcy, a gracze mogli być świadkami nowości tej odsłony. Choć nowa gra nie prezentuje przełomowych innowacji w porównaniu do Football Manager 2023, to jednak posiada najlepszą symulację do tej pory. Funkcje takie jak dynamiczny system, który pozwala lepiej zrozumieć osobowości zawodników i sposób, w jaki reagują na podejmowane przez ciebie decyzje i podejście menedżerskie, lub zmiany w finansach i rekrutacji, sprawiają, że twoja podróż jako menedżera jest bardziej namacalna i autentyczna niż kiedykolwiek.

Największy symulator klubu piłkarskiego jest już wśród nas. Dla tych, którzy chcą rozpocząć to nowe przedsięwzięcie, jednocześnie oszczędzając trochę pieniędzy, miejcie oko na naszą porównywarkę, aby znaleźć najtańsze oferty na Football Manager 2024 i doprowadźcie swój klub do sławy.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare