Instant Gaming EU
 
 

Football Manager 2024 jest pełen nowych funkcji

Football Manager 2024 jest pełen nowych funkcji

Deweloper Sports Interactive Limited stworzył Football Manager 2024, aby był czymś więcej niż tylko kolejną odsłoną popularnej serii symulatorów. Gra nie tylko wykorzystuje wszystkie ulubione funkcje swojego poprzednika, ale także przenosi realizm na wyższy poziom, dodając nowe funkcje rozgrywki. Ogólnie rzecz biorąc, jej celem jest dostarczenie wszystkim graczom najbardziej autentycznej symulacji zarządzania piłką nożną. Aby to osiągnąć, gra ma teraz nowe systemy rozgrywki, które zagłębiają się w kilka aspektów zarządzania, które nigdy wcześniej nie były dostępne, a także zmienia stare systemy, umożliwiając nowe rodzaje interakcji.

Finanse i transfery będą stanowić wyzwanie

Dwa główne aspekty zarządzania klubem piłkarskim w Football Manager 2024 to finanse i rekrutacja. Są one nieuchronnie powiązane i wpływają na rozwój klubu oraz jego przetrwanie. Jako menedżer musisz mieć ścisłą kontrolę nad wydatkami klubu. Jeśli nie uda ci się utrzymać klubu w rozgrywkach, będziesz zmuszony sprzedawać zawodników lub szukać alternatywnych sposobów finansowania swoich wysiłków. Football Manager 2024 radzi sobie na tym polu znacznie lepiej niż jego poprzednicy. Gra poinformuje cię o twoich wydatkach i aktualnym budżecie, a także zaoferuje ci szczegółową listę potencjalnych kandydatów, których możesz sprzedać lub przenieść, aby zdobyć fundusze potrzebne klubowi. Jeśli zignorujesz te sugestie i nie zdobędziesz pieniędzy, których potrzebuje twój klub, zarząd przejmie kontrolę nad tą sprawą i zacznie sprzedawać zawodników za ciebie.

Football Manager 2024 oferuje również bardziej konkurencyjny system rynku transferowego. Menedżerowie sterowani przez sztuczną inteligencję będą teraz brać pod uwagę słabości i brak równowagi w swoich składach, szukając zawodników, którzy wypełnią te luki. Uwzględniony zostanie również potencjalny rozwój nowych graczy. Zmiany te przyczynią się do stworzenia bardziej konkurencyjnego rynku transferowego, który będzie bardziej dynamiczny i reaktywny niż w poprzednich grach.

 

 

Te dwie rzeczy to tylko kilka drobnych zmian zawartych w mnogości nowości, które Football Manager 2024 wprowadza do serii. Kiedy gra zostanie wydana 6 listopada 2023 roku, fani będą mieli dostęp do bardziej szczegółowych wrażeń niż kiedykolwiek wcześniej. Niektórzy z nich mogą nawet uzyskać dostęp do gry wcześniej. Jeśli nie chcesz spóźnić się na randkę z najlepszą serią symulacji zarządzania piłką nożną, najlepsze oferty na klucze do Football Manager 2024 na PC są już dostępne w naszej porównywarce.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare