Instant Gaming EU
 
 

Zwiastun gry Suicide Squad: Kill the Justice League sezon 1 ujawniony

Zwiastun gry Suicide Squad: Kill the Justice League sezon 1 ujawniony

Suicide Squad: Kill the Justice League to przygodowa strzelanka akcji stworzona przez Rocksteady Studios i wydana przez Warner Bros. Games. Oparta na drużynie z DC Comics Suicide Squad, jest spin-offem serii Batman: Arkham i kontynuacją Batman: Arkham Knight. Rozgrywająca się pięć lat po wydarzeniach z Arkham Knight, fabuła gry podąża za czterema supervillainami - Kapitanem Boomerangiem, Deadshotem, Harley Quinn i King Sharkiem, którzy zostają zebrani przez Amandę Waller i wysłani do Metropolis, aby powstrzymać obcego najeźdźcę Brainiaca i zabić członków Ligi Sprawiedliwości, którzy znaleźli się pod jego wpływem.

22 marca Warner Bros. Games i Rocksteady opublikowały zwiastun rozgrywki sezonu 1 gry Suicide Squad: Kill the Justice League. Pierwszy sezon Suicide Squad: Kill the Justice League przyniesie nam jednego z najbardziej kultowych złoczyńców z uniwersum Batmana:


Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, Joker będzie pierwszym i darmowym DLC po premierze grywalnej obsady. Joker jest wyposażony w zupełnie nowy zestaw Traversal, wykorzystujący jego wybuchowy parasol do latania po mieście. Będąc w powietrzu, Joker może rozłożyć swój parasol, aby delikatnie unosić się nad ziemią (podczas gdy poniżej pada deszcz materiałów wybuchowych), lub wsiąść na niego, aby pomknąć do przodu z dużą prędkością.

Rozpoczęcie nowego sezonu oznacza nowy Elseworld do zbadania podczas misji Incursion i Mayhem. Sezon 1 widzi wersję Metropolis zainfekowaną pokręconym i wypaczonym umysłem Jokera, tworząc mroczne komiksowe odbicie Miasta Jutra. Sezon 1 Suicide Squad: Kill the Justice League będzie składał się z dwóch odcinków, z których każdy będzie zawierał nowe Inkursje i Twierdze; misje i aktywności; broń, sprzęt i kosmetyki o tematyce super-złoczyńców DC; walki z bossami w wariancie Brainiac inspirowanym Ligą Sprawiedliwości; i nie tylko.

Odcinek 1: Strach rozpocznie się 28 marca, dodając nowy ekwipunek inspirowany wywołującymi przerażenie toksynami i truciznami Stracha na Wróble oraz znane przedmioty z Szalonym Kapelusznikiem, Merlynem i Doktorem Psycho. Ten odcinek będzie zawierał wiele nowych misji do wykonania podczas walki i zdobywania mocy. Pojawi się nowa misja Mayhem i misje Assault, a także nowy rodzaj misji Incursion - "Combat Incursions". Te skoncentrowane na walce Incursiony pozwalają drużynie robić to, co robią najlepiej: rozbijać głowy w dowolny sposób.

Odcinek 2: Duality zostanie wydany jako aktualizacja w połowie sezonu i będzie zawierał nowy typ misji, nowych wrogów z Zieloną Latarnią, nowe zestawy sprzętu Two-Face Infamy oraz nową broń Notorious opartą na super-złoczyńcach DC: Reverse-Flash i Black Manta.

Nadchodzący sezon 1 gry Suicide Squad: Kill the Justice League zapowiada się na ekscytujące rozszerzenie gry, wprowadzające kultowych złoczyńców, takich jak Joker, z unikalnymi umiejętnościami przemieszczania się i pokręconą wersją Metropolis do zbadania. Upewnij się, że nie przegapisz pełnego akcji chaosu i ekscytujących przygód, które czekają na Ciebie, korzystając z naszej porównywarki cen gier, aby uzyskać najlepsze rabaty na Suicide Squad: Kill the Justice League.

 

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare