W Suicide Squad: Kill the Justice League będzie można grać w trybie offline

W Suicide Squad: Kill the Justice League będzie można grać w trybie offline

Suicide Squad: Kill the Justice League od momentu zapowiedzi spotkał się z kilkoma kontrowersjami. Po pierwsze, premiera gry została znacznie opóźniona, do czego większość graczy jest przyzwyczajona. Później deweloper Rocksteady potwierdził, że gracze będą musieli być stale połączeni z Internetem, aby zagrać w grę. To naprawdę zirytowało społeczność fanów, którzy nie mogli zrozumieć takiego wymogu podczas gry w trybie dla jednego gracza.

Czas się wycofać

Dążąc do jak najlepszej przyszłości dla Suicide Squad: Kill the Justice League, Rocksteady potwierdziło za pośrednictwem Discorda, że usunie ten wymóg. Haczyk? Studio nie zdąży wprowadzić takiej zmiany przed premierą gry, a gracze będą musieli poczekać na łatkę po premierze, aby zagrać w grę bez połączenia z Internetem.

"Oprócz naszego najnowszego zwiastuna, mamy również kilka nowości do przekazania. Z przyjemnością potwierdzamy, że planujemy dodać tryb fabularny offline, który da graczom możliwość przejścia głównej kampanii bez połączenia z Internetem. Zamierzamy dodać tę aktualizację w 2024 roku i podamy więcej szczegółów, gdy tylko będą dostępne".

Zapowiedź została ogłoszona podczas The Game Awards wraz z ujawnieniem nowego zwiastuna Suicide Squad: Kill the Justice League, w którym Deadshot, Kapitan Bumerang, King Shark i Harley Quinn walczą z członkami Ligi Sprawiedliwości kontrolowanymi przez Brainiaca w zdewastowanym Metropolis.

 

 

Premiera gry Suicide Squad: Kill the Justice League zaplanowano na 2 lutego 2024 roku. Powinieneś sprawdzić wymagania systemowe, jeśli zamierzasz grać w grę na PC i odwiedzić naszą porównywarkę, aby uzyskać tani cdkey Suicide Squad: Kill the Justice League na PlayStation 5, Xbox Series X/S lub PC.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare