Wydarzenie testowe Suicide Squad: Kill the Justice League już wkrótce

Wydarzenie testowe Suicide Squad: Kill the Justice League już wkrótce

Choć Suicide Squad: Kill the Justice League ukaże się znacznie później niż oczekiwano, gra generuje bardzo dobre wibracje wśród fanów DC Comics. Deweloper Rocksteady pokazał już ekscytujący film z rozgrywki, który zagłębia się w niektóre mechaniki gry. Nie tylko wygląda dobrze, ale walka jest również dość dynamiczna i wprowadza sporo oryginalnych nowości, które sprawiają, że bohaterowie są wyjątkowi.

Test, do którego można dołączyć

Po oficjalnym ujawnieniu gry, Rocksteady przygotowuje się do wydania Suicide Squad: Kill the Justice League na początku 2024 roku. Studio ogłosiło wydarzenie testowe, które pozwoli niektórym graczom przetestować grę. Testy rozpoczną się 30 listopada i potrwają do 4 grudnia. Studio nie ujawniło zbyt wiele na temat zawartości, która będzie dostępna podczas testu, a jedynie, że nie da graczom dostępu do ostatecznej wersji gry.

"Należy pamiętać, że gra jest nadal w fazie rozwoju, a ten test będzie reprezentował tylko mniejszą, określoną część kampanii i nie będzie reprezentatywny dla pełnego / ostatecznego doświadczenia. Cieszymy się, że będziemy mogli zagrać w ostateczną wersję gry w momencie premiery".

Na oficjalnej stronie Suicide Squad: Kill the Justice League możesz zapisać się na zamknięte testy techniczne alfa, które będą dostępne na PlayStation 5, Xbox Series X/S i PC (przez Steam). Rocketady zaleca korzystanie z kontrolera, jeśli bierzesz udział w wydarzeniu i grasz na PC.

 

 

Suicide Squad: Kill the Justice League zapowiada się na pierwszą dużą premierę 2024 roku. Opierając się na doświadczeniu Rocksteady z tytułami z Arkhamverse, gra obiecuje dostarczyć epicką przygodę pełną akcji. Jeśli nie chcesz jej przegapić, skorzystaj z naszej porównywarki, aby sprawdzić najlepsze oferty na Suicide Squad: Kill the Justice League

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare