Suicide Squad: Kill the Justice League to największa gra studia

Suicide Squad: Kill the Justice League to największa gra studia

Rocksteady ma długą historię tworzenia gier inspirowanych seriami z komiksów DC, a Suicide Squad: Kill the Justice League jest najnowszą z nich. Złoczyńcy i bohaterowie zamienią się rolami w tej nowej przygodzie od twórców Batman: Arkham City. Kilku członków Ligi Sprawiedliwości zostało poddanych praniu mózgu przez Brainiaca, a miasto Metropolis zostało opanowane przez potwory, więc tylko Oddział Samobójców jest na tyle szalony, by spróbować się im przeciwstawić. Suicide Squad: Kill the Justice League to przygoda pełna akcji i dynamicznej walki, która wystawi twoje umiejętności na próbę. Gra zawiera również ekscytującą fabułę.

Większa niż kiedykolwiek

Studio wypowiedziało się niedawno w wywiadzie na temat fabuły Suicide Squad: Kill the Justice League i ujawniło, że gra ma największą fabułę z każdej z ich gier, co ucieszy fanów Arkhamverse. Według dyrektora produktu Dariusa Sadeghiana:

"To wciąż pełne DNA, które przenika serię Batman: Arkham - te fundamenty historii i postaci są absolutnie kluczowe dla naszego procesu. Pod względem fabuły jest to z pewnością nasza największa gra".

Dlatego jeśli spodziewałeś się, że Suicide Squad: Kill the Justice League nie będzie niczym więcej niż fantazyjną trzecioosobową grą akcji, czeka cię niespodzianka. Gra nie tylko znacznie różni się od tytułów takich jak Batman: Arkham Trilogy, ale także będzie zawierała fabułę pełną ciekawych zwrotów akcji. Przedsmak niektórych z nich mogliśmy również zobaczyć w poprzednim materiale wideo, który ujawnił, że Oddział Samobójców wejdzie do muzeum w Strażnicy Ligi Sprawiedliwości i ukradnie serię gadżetów odzyskanych od innych złoczyńców.

 

 

Suicide Squad: Kill the Justice League może nie być typową grą Arkhamverse, ale z pewnością stanie się jedną z pierwszych ważnych premier 2024 roku. Zachęcamy do zapoznania się z naszą porównywarką i zakupu w najlepszej cenie Suicide Squad: Kill the Justice League na PC przed 2 lutego i przygotuj się do gry jako ulubiony złoczyńca.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare