Instant Gaming EU
 
 

Suicide Squad: Kill the Justice League zapowiada powrót Batmana

Suicide Squad: Kill the Justice League zapowiada powrót Batmana

Suicide Squad: Kill the Justice League zaskoczył fanów gier osadzonych w uniwersum Arkham wyjątkową dynamiką rozgrywki. Nie tylko przewyższają one wszystko, co do tej pory stworzyło Rocksteady, ale także przyczyniają się do dostarczenia wrażeń pełnych akcji. Gracze mogą wcielić się w rolę złoczyńców i rozpętać chaos w całym Metropolis, nie martwiąc się o ratowanie miasta przed bohaterami dotkniętymi zepsuciem. 

Bycie złym jest dobre w Suicide Squad: Kill the Justice League, a gra przyjmuje inne podejście do niektórych kultowych postaci z serii DC Comic, otwierając drzwi do przyszłych i nieoczekiwanych interakcji w Arkhamverse. Jednak gra ukrywa również pewne wskazówki, które wydają się wskazywać na powrót legendarnego bohatera, o którym wszyscy myślą, że nie żyje.

Batman powraca?

Gdy gracze eksplorują Metropolis w Suicide Squad: Kill the Justice League, mogą znaleźć serię kalendarzy rozrzuconych po całym mieście. Jest ich 12 i na każdym zaznaczony jest jeden dzień, ale tylko jedna data jest oznaczona symbolem Batmana, 14 grudnia. Jeśli przypiszesz do każdej daty znak odpowiadający jej kolejności w alfabecie i ułożysz je, można również odczytać wiadomość "On powróci". Po ujawnieniu tej informacji przez niektórych graczy pojawiły się spekulacje na temat możliwego powrotu Mrocznego Rycerza.

 

 

Pozornie niemożliwy powrót Batmana do Arkhamverse może być realną możliwością, zwłaszcza po tym, jak Brainiac przyciągnął postacie takie jak Joker z alternatywnych rzeczywistości w Suicide Squad: Kill the Justice League. Jednak stwierdzenie, że po wydarzeniach z Batman: Arkham Knight pojawi się nowa gra z Batmanem w roli głównej, wydaje się nieco odległe bez oficjalnego potwierdzenia.

Będziemy musieli jeszcze trochę poczekać, aby dowiedzieć się, czy Rocksteady Studios ma coś do powiedzenia w tej sprawie, ale dopóki tak się nie stanie, Suicide Squad: Kill the Justice League to idealny wybór, aby powrócić do Arkhamverse. Zapraszamy do zapoznania się z najlepszymi okazjami na Suicide Squad: Kill the Justice League na naszej stronie internetowej i kup swój egzemplarz w najlepszej cenie już dziś.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare