Instant Gaming EU
 
 

Suicide Squad: Kill the Justice League - zwiastun premierowy gotowy

Suicide Squad: Kill the Justice League - zwiastun premierowy gotowy

Obejrzeliśmy już mnóstwo materiałów z gry Suicide Squad: Kill the Justice League, w tym rozszerzoną prezentację, która oferowała dogłębne zapoznanie się z mechaniką rozgrywki i częścią fabuły. Jednak Rocksteady wciąż jest w stanie zaskoczyć nas spektakularnym zwiastunem premierowym, który łączy ekscytujące sekwencje rozgrywki pełne akcji z filmami w grze, aby przygotować fanów na to, co nadejdzie wraz z premierą gry.

Czy można dokonać niemożliwego?

W normalnych warunkach członkowie Suicide Squad prawdopodobnie nie mieliby szans w walce ze swoimi antagonistami, ale w Suicide Squad: Kill the Justice League będziesz próbował osiągnąć coś prawie niemożliwego: zabić Supermana i niektórych z najpotężniejszych bohaterów w uniwersum DC Comics. Bycie pod wpływem Brainiaca sprawia, że członkowie Ligi Sprawiedliwości są jeszcze bardziej niebezpieczni, a Oddział Samobójców będzie musiał użyć wszystkich sztuczek, aby ich pokonać. Zwiastun premierowy Suicide Squad: Kill the Justice League to najlepsze możliwe wprowadzenie do kolejnej gry akcji osadzonej w uniwersum Arkham od twórców serii Batman Arkham.

 

 

Rocksteady stworzyło grę, która oferuje ekscytujące wrażenia z narracją pełną zwrotów akcji i niespodzianek. Studio przyjęło dość oryginalne podejście do przygody, pozwalając Suicide Squadowi zyskać dodatkowe moce poprzez kradzież broni i gadżetów używanych przez innych kultowych złoczyńców. Skutkuje to dodatkowymi możliwościami ruchu dla większości postaci i walką, która jest znacznie bardziej dynamiczna niż można by się spodziewać w trzecioosobowej grze akcji, zwłaszcza gdy dzielimy przygodę z innymi graczami w trybie kooperacji.

Istnieją inne gry o superbohaterach, ale możliwość wcielenia się w jednego ze złoczyńców i walki z kultowymi bohaterami jest świetną zachętą do zagrania w Suicide Squad: Kill the Justice League. Jeśli chcesz uwolnić swojego wewnętrznego złoczyńcę, nasza porównywarka oferuje najlepszą cenę Suicide Squad: Kill the Justice League na wybraną platformę.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare