K4G BG 4 EN
 
 

Suicide Squad: Kill the Justice League zawiera nieoczekiwane niespodzianki

Suicide Squad: Kill the Justice League zawiera nieoczekiwane niespodzianki

Suicide Squad: Kill the Justice League rozgrywa się w tym samym uniwersum, co gry z serii Batman Arkham. Jest to coś oczekiwanego, ponieważ wszystkie te gry zostały opracowane przez to samo studio. Rocksteady jest dobrze znane z takich tytułów jak Batman: Arkham City, Batman: Arkham Knight i Batman: Arkham Origins, ale śmierć mrocznego rycerza pozostawiła studio osierocone przez bohaterów. Na szczęście wygląda na to, że złoczyńcy mogą być nawet bardziej popularni niż ich antagoniści, a Suicide Squad: Kill the Justice League ma ich mnóstwo. Nie tylko będziesz mógł zagrać Deadshotem, Kapitanem Bumerangiem, Królem Rekinem i Harley Quinn, ale gra zawiera również kilku innych kultowych złoczyńców, którzy będą częścią twojej przygody.

Nie będziesz sam przeciwko Brainiacowi

Wiemy już, że Pingwin odegra ważną rolę w Suicide Squad: Kill the Justice League. W niedawnym materiale wideo mogliśmy zobaczyć, jak zmienia się w handlarza bronią. To on będzie dostarczał graczom broń na tyle potężną, by roznieść w pył stwory Brainiaca. Nie jest to jednak jedyny złoczyńca obecny w grze.

Rocksteady ujawniło, że w grze powróci Poison Ivy. Będzie to duże zaskoczenie dla fanów serii Batman Arkham, ponieważ postać ta zginęła w jednej z gier. Wydaje się jednak, że studio ma już wszystko dopięte na ostatni guzik, ponieważ wyjaśniło, że pojawi się ona w formie dziecka, ponieważ po śmierci pozostawiła po sobie kiełek.

Najnowszy Suicide Squad: Kill the Justice League ujawnia również więcej szczegółów na temat fabuły, rzucając nieco światła na mechanikę rozgrywki, taką jak system combo. Film przedstawia również obsadę postaci, które będą wspierać Oddział Samobójców w walce ze skorumpowanymi bohaterami. Gizmo, Toyman i Hack dostarczą pojazdy, broń i informacje ulubionym złoczyńcom, aby mogli być o krok przed bohaterami.

 

 

Im więcej wiemy o Suicide Squad: Kill the Justice League, tym bardziej oczywiste jest, że Rocksteady poświęciło swój czas na stworzenie gry, która jest czymś więcej niż tylko fantazyjnym beat'em upem. Nie będziesz musiał czekać dłużej, aby odkryć to samemu, ponieważ premiera gry zaplanowana jest na 2 lutego na PC, PS5 i Xbox. Jak zwykle, najlepsze ceny na zakup taniego Suicide Squad: Kill the Justice League są dostępne w naszej porównywarce.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare