Instant Gaming EU
 
 

Suicide Squad: Kill the Justice League doda Jokera po premierze

Suicide Squad: Kill the Justice League doda Jokera po premierze

Suicide Squad: Kill the Justice League zaoferuje fanom DC Comics nową możliwość zanurzenia się w Arkhamverse. Podążając śladami takich gier jak Batman: Arkham City, nadchodząca gra wideo radykalnie zmienia scenariusz i bohaterów, pozwalając graczom dołączyć do drużyny złoczyńców, aby walczyć z legendarną grupą bohaterów, aby uratować Metropolis. Rocksteady Studios wykorzystało tę okazję do bardziej dynamicznego podejścia do akcji i dodania rozgrywki kooperacyjnej oraz stworzyło grę, która wprowadza również ciekawe zwroty akcji do fabuły.

Będąc po stronie tych złych, nie będziesz miał żadnych skrupułów, by dać upust swoim brutalnym instynktom, a Suicide Squad: Kill the Justice League daje ci na to wiele szans, pozwalając ci korzystać z różnych potężnych broni i gadżetów, aby zdziesiątkować przeciwników. Jednak w przyszłości do gry trafi jeszcze więcej elementów.

Portowe sezony startowe

Deweloper Rocksteady Studios rzucił ostatnio nieco światła na zawartość, która zostanie dodana do Suicide Squad: Kill the Justice League po premierze 2 lutego 2024 roku. Studio rozpocznie wydawanie zawartości w formie sezonów dla gry od marca przyszłego roku. Pierwszy z nich przyniesie dodanie alternatywnych rzeczywistości zwanych Elseworlds, które zostały zaatakowane przez Brainiaca oraz nowego grywalnego złoczyńcę, Jokera. Ikoniczny antagonista Batmana będzie miał własne specjalne zdolności i gadżety, które pozwolą na nowe interakcje i opcje przemierzania. Ponadto sezon 1 doda dwa nowe odcinki do historii w Suicide Squad: Kill the Justice League, wraz z nowymi misjami, walkami z bossami, wariantami przeciwników i wyposażeniem.

 

 

Cała zawartość sezonu 1 będzie dostępna za darmo dla wszystkich posiadaczy gry Suicide Squad: Kill the Justice League. Rocksteady zamierza również wydać trzy kolejne sezony, z których każdy będzie poświęcony innej postaci z DC Comics.

Suicide Squad: Kill the Justice League będzie znacznie większy niż początkowo sądziliśmy, zwłaszcza po dodaniu całej darmowej zawartości po premierze. Jeśli nie chcesz przegapić żadnej z nich, Suicide Squad: Kill the Justice League w najlepszej cenie jest już dostępny dzięki naszej porównywarce.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare