Instant Gaming EU
 
 

Suicide Squad: Kill the Justice League pierwszy sezon wprowadza Jokera

Suicide Squad: Kill the Justice League pierwszy sezon wprowadza Jokera

Pierwszy sezon serii Suicide Squad: Kill the Justice League startuje 28 marca i przyniesie nam jednego z najbardziej ukochanych złoczyńców z uniwersum Batmana. Deweloper Rocksteady potwierdził również, że opóźniona wersja Suicide Squad z Epic Games Store zostanie uruchomiona 26 marca.

Mnóstwo dodatkowej zawartości

Joker przybędzie do Arkhamverse przez Brainiaca z "Elseworlds", rodzaju alternatywnej rzeczywistości. Będzie to oczywiście niezwykły Joker, ponieważ posiada unikalne zdolności przemieszczania się i uzbrojenie, w tym drobną maczugę i napędzany rakietą parasol, który pozwoli mu wzbić się w powietrze, driftować i taranować budynki, aby zepchnąć wrogów z drogi.

 


Każdy z sezonów Suicide Squad: Kill the Justice League będzie poświęcony innej postaci DC. Musimy poczekać, aby zobaczyć, jakie inne postacie dołączą do Suicide Squad: Kill the Justice League w późniejszym terminie i kiedy wdrożą planowany tryb offline, ale rok wydaje się pełen interesujących rzeczy.

Sezon 1 Suicide Squad ma również zawierać nową grywalną zawartość o tematyce Jokera, w tym dwa nowe epizody - zawierające nowe misje, aktywności i twierdze - nowe walki z bossami i warianty wrogów, a także nowe bronie i sprzęt o tematyce Złoczyńców DC.

Dzięki tym dodatkom Suicide Squad: Kill the Justice League zaczyna wyglądać jak gra, którą powinna być od samego początku. Cały rok pełen darmowej zawartości sprawi, że gra będzie bardziej atrakcyjną opcją dla tych fanów Arkhamverse, którzy jeszcze jej nie wypróbowali. Jeśli jesteś jednym z nich i chcesz dać grze szansę, nie wahaj się skorzystać z naszej porównywarki, aby kupić kod cyfrowy Suicide Squad: Kill the Justice League w najlepszej cenie.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare