Rocksteady rozwiązuje problemy Suicide Squad we wczesnym dostępie

Rocksteady rozwiązuje problemy Suicide Squad we wczesnym dostępie

Oficjalna data premiery Suicide Squad: Kill the Justice League to 2 lutego, ale sporo graczy może zagrać w grę do 72 godzin przed tą datą. Wczesny dostęp do gry jest jednym z bonusów zawartych w Edycji Deluxe gry. Jednak ci, którzy próbowali dołączyć do swoich ulubionych złoczyńców w ich nowej przygodzie przed premierą, odkryli, że historia pojawiła się dla nich jako ukończona. Błąd ten spowodował, że Rocksteady usunęło grę wkrótce po tym, jak stała się grywalna we wczesnym dostępie, a teraz studio deweloperskie próbuje go naprawić przed oficjalną datą premiery.

 

 

Nagrody pieniężne

Jak można sobie wyobrazić, społeczność fanów, którzy z niecierpliwością czekają na Suicide Squad: Kill the Justice League była rozczarowana z powodu tych problemów. Rocksteady szybko zareagowało i na dziś zaplanowano konserwację. Powinna ona naprawić te problemy, a gra powinna być w pełni grywalna i gotowa na nadchodzącą premierę. Studio chce również zrekompensować graczom, którzy stracili czas gry z powodu błędu i zdecydowało się rozdać im 2000 LuthorCoins, które są warte około 20 $. Gracze otrzymają tę gotówkę w grze Suicide Squad: Kill the Justice League i będą mogli ją wydać wedle własnego uznania na zakup np. legendarnych skórek dla swoich postaci w grze.

"Dziękujemy za bycie jednym z naszych pierwszych graczy konsolowych podczas wczesnego dostępu do Suicide Squad: Kill the Justice League. Zdajemy sobie sprawę, że byliście cierpliwi podczas naszych pierwszych aktualizacji serwerów startowych i chcielibyśmy okazać naszą wdzięczność za waszą cierpliwość specjalnym prezentem w postaci 2000 LuthorCoins. Jeszcze raz dziękujemy!"

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, Suicide Squad: Kill the Justice League rozpocznie swoją podróż od pozbawionej jakichkolwiek problemów premiery już za kilka dni. Pamiętaj, że możesz kupić tanio Suicide Squad: Kill the Justice League dzięki najlepszym ofertom w naszej porównywarce w dowolnym momencie.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare