Instant Gaming EU
 
 

Zobaczymy więcej remasterów Final Fantasy

Zobaczymy więcej remasterów Final Fantasy

Square Enix znalazło żyłę złota w serii Final Fantasy. Ogromny sukces każdej z jej odsłon jest wystarczający, aby zapewnić serii długie życie, której najnowsza główna odsłona ukazała się w zeszłym miesiącu. Final Fantasy XVI zachwyciło fanów nową mechaniką rozgrywki i ekscytującą historią, ale w serii jest o wiele więcej. Niedawna premiera Final Fantasy Pixel Remaster została przyjęta z radością przez fanów, którzy szybko uczynili z niej wielki hit, a Final Fantasy VII Remake również może pochwalić się świetną sprzedażą.

 


Remastery to przyszłość

Wydarzenia te doprowadziły do oficjalnego potwierdzenia czegoś, czego oczekiwało wielu graczy: Square Enix rozważa remastery innych gier z serii Final Fantasy. Podczas 43. dorocznego spotkania akcjonariuszy firmy zarząd został zapytany o tę kwestię, a odpowiedź była dość bezpośrednia:

"Powstrzymamy się od dzielenia się informacjami na temat nowych tytułów, ale rozważamy różne pomysły wewnątrz firmy i mamy nadzieję, że z niecierpliwością będziecie oczekiwać nadchodzących zapowiedzi".

Plotka głosi, że nadchodzącymi grami Final Fantasy, które zostaną zremasterowane, mogą być Final Fantasy Tactics i Final Fantasy IX, ale będziemy musieli poczekać na oficjalne potwierdzenie, aby mieć co do tego całkowitą pewność.

W każdym razie, jeśli jesteś fanem serii Final Fantasy, nie zabraknie Ci gier, które zapewnią Ci rozrywkę. Oprócz wspomnianych wcześniej Final Fantasy XVI, Final Fantasy Pixel Remaster i Final Fantasy VII Remake, zawsze obecne Final Fantasy XIV oferuje doświadczenie MMORPG z większą liczbą graczy na całym świecie. Możesz skorzystać z naszej porównywarki, aby zdobyć swoje ulubione gry Final Fantasy i ich rozszerzenia w najlepszej cenie, w tym klucz do Final Fantasy XIV: Endwalker na PC.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare