Instant Gaming EU
 
 

Rozszerzenie Dawntrail do Final Fantasy XIV zostało opóźnione z powodu... Elden Ring

Rozszerzenie Dawntrail do Final Fantasy XIV zostało opóźnione z powodu... Elden Ring

Final Fantasy XIVodniosłoogromny sukces dla Square Enix, zdobywając ogromną miłość fanów od momentu premiery. Dlatego też oczekiwania wobec nadchodzącego rozszerzenia Dawntrail były bardzo wysokie.

 


W końcu fani z niecierpliwością oczekujący daty premiery rozszerzenia Dawntrail mogą się cieszyć. Producent Yoshi P ogłosił na PAX East, że wersja wczesnego dostępu do gry będzie dostępna 28 czerwca, a pełna wersja zadebiutuje 2 lipca.

Yoshi P ujawnił jednak również, że początkowo ich zespół planował wydać Final Fantasy XIV: Dawntrail tydzień wcześniej, ale zdecydował się opóźnić ze względu na nadchodzące DLC Elden Ring: Shadow of the Erdtree, którego premierę zaplanowano na 21 czerwca:


"Z tą datą rozpoczęcia wczesnego dostępu, tak naprawdę chcieliśmy rozpocząć go tydzień wcześniej." Powiedział Yoshi P, "Uznaliśmy, że wszyscy będą zainteresowani grą w DLC Elden Ring. Daję wam więc tydzień na cieszenie się DLC Elden Ring, a następnie udanie się na letnie wakacje do Dawntrail". Yoshi P żartobliwie powiedział więcej: "Chcę tylko wyjaśnić, że nie dlatego, że chcę zagrać w DLC Elden Ring, a następnie w Dawntrail czy cokolwiek innego".

Nadchodzące DLC do Elden Ring jest prawdopodobnie jednym z najbardziej oczekiwanych wydań roku, więc ta decyzja wydaje się mądrym posunięciem ze strony zespołu Final Fantasy XIV, a posiadanie producenta, który rozumie graczy, takich jak Yoshi P, jest z pewnością przyjemnością dla wielu. Chociaż szczegółowe informacje na temat rozszerzenia Dawntrail wciąż nie są dostępne, zwiastun i interakcje z producentami sprawiły, że fani z niecierpliwością czekają na to rozszerzenie.

Nadchodzące lato będzie ekscytującym okresem dla graczy, z dwoma ważnymi premierami, najpierw DLCElden Ring, a następnie rozszerzeniem Final Fantasy XIV: Dawntrail. Aby w pełni cieszyć się tą wyczekiwaną przerwą letnią, skorzystaj z naszej porównywarki cen, aby zamówić Final Fantasy XIV: Dawntrail w przedsprzedaży.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare