Instant Gaming EU
 
 

Final Fantasy XIV: Dawntrail wprowadza nową klasę

Final Fantasy XIV: Dawntrail wprowadza nową klasę

Najnowszy dodatek rozszerzający uniwersum Final Fantasy XIV już wkrótce pojawi się na rynku i jest pełen nowości, które sprawią, że MMORPG nadal będzie najpopularniejszym w tym gatunku. Tytuł stworzony przez Square Enix już jakiś czas temu zdołał prześcignąć World of Warcraft jako najczęściej grany i nadal utrzymuje taką pozycję. Wydanie rozszerzenia Endwalker przyczyniło się do konsolidacji ogromnej liczby graczy, którzy odwiedzają Eorzea, aby cieszyć się niesamowitymi przygodami. Teraz Final Fantasy XIV: Dawntrail zamierza zrobić to samo, dodając nowe funkcje.

Odkryj Pictomancera

Final Fantasy XIV: Dawntrail doda mnóstwo nowości do i tak już ogromnego uniwersum. Nowe zadania, nowe lokacje do odkrycia, nowi wrogowie i nowy epizod w długiej fabule, która obejmuje wiele rozdziałów, to tylko niektóre z dodatków, które pojawią się w grze. Podobnie jak miało to miejsce w przypadku poprzedniego rozszerzenia, Dawntrail pozwoli również graczom na odblokowanie zupełnie nowej profesji dla ich postaci. Pictomancer zadaje obrażenia dystansowe, i jest zdolny do wyzwalania szerokiej gamy magicznych efektów za pomocą pędzla i specjalnej farby. Przekształcają oni magię żywiołów w kolorowe i unikalnie wyglądające umiejętności, które mogą zniszczyć wrogów, ale także wzmocnić sojuszników.

 

 

Choć Pictomancerzy będą ciekawym dodatkiem do każdej grupy graczy, premiera Final Fantasy XIV: Dawntrail z pewnością przyniesie wiele możliwości wszystkim graczom, bez względu na to, jaką klasą zdecydują się grać. Premiera rozszerzenia zaplanowana jest na lato i będzie to pozycja obowiązkowa dla wszystkich fanów MMORPG.

Oczywiście najlepsze oferty na klucze do Final Fantasy XIV: Dawntrail będą dostępne w najlepszej cenie dzięki naszej porównywarce przed datą premiery. Do tego czasu możesz cieszyć się najlepszym doświadczeniem w gatunku według większości graczy z Final Fantasy XIV: Endwalker.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare