You are here
We also support
 
 
 
 

Kup Final Fantasy 7 Remake

 • Kup swój klucz cyfrowy do gry Final Fantasy 7 Remake.
Utwórz powiadomienie cenowe dla Final Fantasy 7 Remake

Najlepsi sprzedawcy Najlepszy sprzedawca DLCompare

 • Consogame

  94.20 platform top price

Cloud Strife powraca w Final Fantasy VII Remake, powtórzeniu oryginalnej gry, która jest regularnie chwalona jako jedna z najlepszych gier RPG wszechczasów. Nowa, w pełni rozwinięta gra sama w sobie, Final Fantasy VII Remake ma wiele do zaoferowania zarówno fanom oryginału, jak i nowicjuszom serii Final Fantasy. Śledź legendarne przygody Clouda Strife'a, wraz z eko-terrorystyczną grupą AVALANCHE, próbując podważyć groźną i ogromną korporację Shinra. Kluczowi ludzie w rozwoju oryginalnego Final Fantasy VII powrócili, aby zapewnić sukces Final Fantasy VII Remake,  w tym oryginalny projektant postaci Tetsuya Nomura jako projektant i reżyser postaci, oryginalny reżyser Yoshinori Kitase jako producent, a także powrót oryginalnego scenarzysty Kazushige Nojima. Poznaj świat Final Fantasy VII, całkowicie przebudowany pod kątem nowoczesnych technologii. Rozgrywka w Final Fantasy VII Remake również została ulepszona w stosunku do oryginału, wykorzystując nowoczesny, szybki system walki w czasie rzeczywistym. Wdrażaj swoją strategię poprzez wyposażenie i magiczne wybory swoich postaci, i ruszaj do walki, aby pochwalić się swoimi umiejętnościami. Poznaj legendarne środowiska Final Fantasy VII na sposoby, które nigdy wcześniej nie były możliwe. Twórcy zrobili wszystko, aby stworzyć otwarty, bogaty i interaktywny świat, w którym fani mogą się cieszyć. Final Fantasy VII Remake to przedsięwzięcie, na które fani od dawna czekali.

Czytaj więcej

Najlepsze ceny dla Final Fantasy 7 Remake

 • 94.20
  PS4 PS4
  Sony PSN
  Sony PSN
  Account selling

Komentarze na Final Fantasy 7 Remake

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się ×

Odpowiedz answering the message of

500 Pozostało znaków

Ridley
11
Ridley
18 kwi 2020, 09:47 na www.dlcompare.fr
Bonjour, pour information via Consogame, le jeu fournie sera en anglais/japonais. Il faut les contacter pour avoir une version européenne.
Witam, dla informacji za pośrednictwem Consogame, dostarczona gra będzie w języku angielskim/japońskim. Musisz się z nimi skontaktować, aby uzyskać europejską wersję.

Ocena użytkowników

Średnia : 3.3/5 (221 głosy)
 • Użyj kodu gry Final Fantasy 7 Remake PS4 w Playstation Network

Dowiedz się więcej
Web Extension PL
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare