Pikselowy remaster Final Fantasy pojawi się na Switchu i PlayStation w kwietniu

Pikselowy remaster Final Fantasy pojawi się na Switchu i PlayStation w kwietniu

Square Enix ogłosiło, że ukochana seria pikselowych remasterów Final Fantasy, wcześniej dostępna tylko na Steam i platformach mobilnych, w końcu pojawi się na PlayStation 4 i Nintendo Switch. Kolekcja miała zostać wydana wiosną, a teraz ma ostateczną datę premiery - 19 kwietnia. Seria pikselowych remasterów, która obejmuje Final Fantasy I do Final Fantasy VI, przenosi całą magię oryginałów w połączeniu z ulepszeniami jakości, pozostając wierną stylistyce retro tych arcydzieł.

 

 

W serii Final Fantasy pixel remaster gracze mogą spodziewać się kilku unikalnych funkcji w wersjach na PlayStation 4 i Nintendo Switch, w tym opcji przełączania się między przearanżowaną i oryginalną ścieżką dźwiękową gry, a także wyboru czcionek w grze - gracze mogą teraz grać przy użyciu domyślnej czcionki gry lub czcionki pikselowej. Ponadto gracze PlayStation 4 i Nintendo Switch mogą spodziewać się dodatkowych funkcji zwiększających opcje rozgrywki, w tym wyłączania losowych spotkań i dostosowywania mnożników zdobytego doświadczenia od 0 do 4.

Wszystkie sześć tytułów z kolekcji pikselowych remasterów Final Fantasy będzie można nabyć cyfrowo pojedynczo lub jako kompletną serię w pakiecie FINAL FANTASY I-VI BUNDLE. Poszczególne tytuły mają różne ceny. Final Fantasy I i Final Fantasy II są najtańsze, podczas gdy Final Fantasy III, Final Fantasy IV, Final Fantasy V i Final Fantasy VI mają tę samą cenę, ale są droższe niż dwie pierwsze.

Po sprzedaży swoich zachodnich studiów, Square Enix wydaje się podwajać swoje japońskie IP, głównie markę Final Fantasy. Crisis Core - Final Fantasy - Reunion został wydany w zeszłym roku, dzięki czemu Zack ponownie znalazł się w centrum uwagi. 22 czerwca otrzymamy kolejną główną linię z Final Fantasy XVI, która kształtuje się na arcydzieło. A zimą 2023-2024 roku pojawi się druga część Final Fantasy VII Remake - Final Fantasy VII Rebirth.

 

 

Osoby, które zakupią cyfrową edycję gry (gier) na PlayStation 4 w okresie od 19 kwietnia 2023 r. do 25 maja 2023 r., otrzymają motyw i awatar zgodny z poszczególnymi zakupionymi grami z serii Final Fantasy pixel remaster. Gracze, którzy kupią całą serię w pakiecie FINAL FANTASY I-VI BUNDLE, otrzymają każdy motyw i awatar dołączony do poszczególnych gier, w tym sześć motywów i sześć awatarów.

Gracze mogą teraz zamówić wersję cyfrową na Nintendo Switch w przedsprzedaży. Gracze, którzy zakupią wersję Nintendo Switch do 25 maja 2023 roku, otrzymają dwie tapety tematyczne oparte na poszczególnych zakupionych grach z serii remasterów Final Fantasy pixel. Gracze, którzy kupią całą serię w pakiecie FINAL FANTASY I-VI BUNDLE, otrzymają wszystkie 12 tapet tematycznych.

Tak więc, jeśli nie możesz się doczekać, aby ponownie odwiedzić wszystkie te wspaniałe gry na swojej domowej konsoli i otrzymać te bonusy, sprawdź naszą porównywarkę najtańszych ofert na Final Fantasy Pixel Remasters. Każda z nich jest wspaniała i każdy gracz musi ich skosztować.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

 • Oficjalna strona : FINAL FANTASY
 • Kategorie : Gry fabularne
 • Edytor : Square Enix
 • Deweloper : Square Enix
 • Tryby : Solo
 • Data wydania : 28 lipca 2021
 • Kategorie : Gry fabularne
 • Edytor : Square Enix
 • Deweloper : Square Enix
 • Tryby : Solo
 • Data wydania : 10 listopada 2021
Are you prepared to step onto the pitch in EA Sports FC 24, where victory is just a goal away and the thrill of the game knows no bounds? Get ready for the ultimate football experience. Are you up for the challenge?
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare