Serwery Final Fantasy XIV zostały wyłączone, aby przygotować się do premiery Dawntrail

Serwery Final Fantasy XIV zostały wyłączone, aby przygotować się do premiery Dawntrail

Final Fantasy XIV: Dawntrail to najnowszy dodatek z długiej listy rozszerzeń, które przyczyniły się do utrzymania MMORPG od Square Enix na pozycji nr 1 w gatunku. Każde nowe rozszerzenie, w tym Heavensward, Stormblood, Shadowbringers i Endwalker, dodało do gry mnóstwo dodatkowej zawartości. Dzięki nowym profesjom do wyboru, nowym epizodom fabularnym oraz mnóstwu nowych zadań i lokacji do odkrycia, Final Fantasy XIV jest teraz znacznie większe. Nadchodzące rozszerzenie Dawntrail podąża tą samą ścieżką, co jego poprzednicy, a jutro pojawi się pełne nowości. Najbardziej ekscytujące z nich to dwie nowe profesje, Viper i Pictomancer, zwiększenie limitu poziomów i znaczące ulepszenie grafiki gry. Jednak wdrożenie tego wszystkiego zajmuje Square Enix trochę czasu.

Serwery nie działają

Zbliżająca się premiera Final Fantasy XIV: Dawntrail pozbawiła fanów serii możliwości zagrania w grę. Serwery zostały wczoraj wyłączone w celu przedłużonej konserwacji i przygotowania do jutrzejszej premiery i nie będą ponownie dostępne do jutra około godziny 11:00 CEST. Masowy napływ graczy próbujących zalogować się do gry od jutra może spowodować pewne kłopoty z powodu przeciążenia serwerów, ale Square Enix zamierza je zminimalizować po problemach, jakie mieli podczas premiery Endwalkera. Można się jednak spodziewać, że jeśli spróbujemy zalogować się do gry zaraz po uruchomieniu serwerów, to będziemy musieli trochę poczekać w kolejce. W każdym razie studio deweloperskie będzie miało oko na graczy AFKujących, aby skrócić czas oczekiwania.

 

 

Przegląd graficzny Final Fantasy XIV nie jest powiązany z rozszerzeniami i wszyscy gracze powinni z niego skorzystać. Z pewnością wpłynie to pozytywnie na rozgrywkę i uczyni ją bardziej atrakcyjną. Niezależnie od tego, czy jesteś fanem najpopularniejszej gry MMORPG, czy dopiero ją odkrywasz, skorzystaj z naszej porównywarki, aby kupić najtańszy kod cyfrowy do Final Fantasy XIV: Dawntrail i uzyskać dostęp do wszystkiego, co rozszerzenie ma do zaoferowania.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare