Final Fantasy XIV przygotowuje się do premiery na Xbox z otwartą betą

Final Fantasy XIV przygotowuje się do premiery na Xbox z otwartą betą

Wiele lat ciężkiej pracy po pełnym restarcie gry po katastrofalnej premierze doprowadziło Final Fantasy XIV na szczyt list przebojów. Gra od jakiegoś czasu jest najczęściej graną grą MMORPG i pozostawiła World of Warcraft daleko w tyle. Po wzbogaceniu zawartości o rozszerzenia pełne nowości i dodatków, takie jak Shadowbringers i Endwalker, gra zdołała skonsolidować bardzo dużą społeczność fanów, którzy lubią odkrywać i przeżywać przygody w świecie Hydaelyn. Final Fantasy XIV oferuje graczom ekscytującą rozgrywkę wspieraną przez przyjazną społeczność, która stale rośnie wraz z upływem czasu.

Xbox kolejnym celem

Deweloper Square Enix ogłosił, że Final Fantasy XIV: A Realm Reborn będzie wkrótce dostępne na konsolach Xbox, Xbox Series X i Xbox Series S, a wydana wersja będzie dorównywać tym dostępnym na PlayStation i PC.

 

 

Osoby zainteresowane dołączeniem do Final Fantasy XIV: A Realm Reborn na konsolach Xbox mogą wypróbować grę za pośrednictwem otwartej bety, która rozpocznie się 21 lutego. Square Enix szczegółowo opisało proces uczestnictwa w wydarzeniu na oficjalnej stronie gry. Jednak otwarta beta będzie dostępna tylko dla graczy, którzy nie mają już konta w grze na innych platformach.

"Gracze, którzy mają już darmową wersję próbną na inną platformę lub licencję FINAL FANTASY XIV zarejestrowaną na koncie Square Enix, nie będą mogli wziąć udziału w otwartych beta testach. Prosimy wszystkich graczy, którzy chcą zagrać w FINAL FANTASY XIV na Xbox z istniejącym kontem Square Enix i powiązanymi z nim postaciami, aby poczekali do pełnej premiery Xbox po zakończeniu otwartych testów beta".

"Aby grać na konsoli Xbox, należy połączyć swoje konto Microsoft z kontem Square Enix. Po połączeniu kont nie będzie można ich rozłączyć. Prosimy obecnych graczy, aby poczekali do oficjalnej premiery i połączyli swoje konto Square Enix z kontem Microsoft".

Jeśli Xbox jest twoją platformą wyboru, nie możemy przestać polecać ci wypróbowania Final Fantasy XIV: A Realm Reborn. To wyjątkowa gra, która zapewni ci niekończące się godziny zabawy. Oczywiście możesz skorzystać z naszej porównywarki, aby sprawdzić najlepsze oferty na zakup gry, a także największe rabaty, aby rozszerzyć ją o najnowszą zawartość, kupując Final Fantasy XIV: Endwalker i nadchodzące Final Fantasy XIV: Dawntrail.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare