Final Fantasy XIV dostanie nowe rozszerzenie

Final Fantasy XIV dostanie nowe rozszerzenie

Wydawanie rozszerzeń to częsty sposób na podtrzymanie zainteresowania graczy MMORPG. Co jakiś czas większość gier z tego gatunku otrzymuje dodatkową zawartość za pośrednictwem rozszerzenia, a Final Fantasy XIV nie jest wyjątkiem od reguły. Shadowbringers został wydany w czerwcu 2019 roku i rozszerzył zawartość gry, która już teraz charakteryzuje się ogromnym światem fantasy i mnóstwem opcji, jeśli chodzi o rasy i klasy do wyboru. Przyniósł do gry dwie nowe klasy, Strzelca i Tancerza, a także zwiększenie limitu poziomów, nowy ekwipunek i receptury rzemieślnicze, nową fabułę, wyzwania, systemy rozgrywki i wiele więcej. Square Enix nie ustaje w ulepszaniu Final Fantasy XIV i właśnie ogłoszono nowe rozszerzenie: Endwalker.

Final Fantasy XIV: Endwalker to nadchodzące rozszerzenie do oryginalnej gry. Mimo, że gracze spodziewali się go zobaczyć nieco wcześniej, jego rozwój był dość powolny z powodu pandemii. Jego premiera zaplanowana jest na 23 listopada 2021 roku i jest całkiem prawdopodobne, że nie będzie żadnych opóźnień. Square Enix opublikowało filmik z jej zapowiedzią.

 

 

To dość niezwykłe, że Final Fantasy XIV zdołał utrzymać stabilną bazę graczy po swojej drugiej premierze. Gra, która pierwotnie została wydana w innej formie, na początku nie przekonywała do siebie graczy, ale przyszła odsłona Final Fantasy XIV: Endwalker udowadnia, że jest już w dobrej kondycji. Rozszerzenie przyniesie dwie nowe klasy, Mędrca i Żniwiarza. Ponadto, mężczyzna Viera będzie dostępny jako nowa rasa i nastąpi kolejne zwiększenie level capu. Oczywiście, rozszerzenie będzie zawierało nowe terytoria do odkrycia, wrogów do pokonania, lochy i wiele innych, ale najważniejszym dodatkiem w rozszerzeniu jest jego fabuła, która zakończy obecny wątek fabularny w grze. Nikt nie wie, co stanie się po Final Fantasy XIV: Endwalker, ale jesteśmy pewni, że Square Enix przygotuje dla nas wszystkich porywającą fabułę.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Are you prepared to step onto the pitch in EA Sports FC 24, where victory is just a goal away and the thrill of the game knows no bounds? Get ready for the ultimate football experience. Are you up for the challenge?
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare