Kup Final Fantasy XVI

  utwórz powiadomienie cenowe

  Najlepsi sprzedawcy

   Przygotuj się na nową, niesamowitą epopeję z Final Fantasy XVI. Wyrusz w podróż do Valisthei, krainy podtrzymywanej przez góry stworzone z Mothercrystals. Sześć frakcji kontroluje ten piękny świat: Wielkie Księstwo Rosarii, Imperium Sanbreque, Królestwo Waloed, Republika Dhalmekian, Żelazne Królestwo i Kryształowe Dominium. Kolejną potęgą w tym świecie są Eikony, odpowiednik summonów w uniwersum Final Fantasy .   Śledź przygody Clive'a Rosfielda, najstarszego syna arcyksięcia Rosarii. Jest on mistrzem miecza i szuka zemsty po tragedii z udziałem ognistego Eikona, Ifrita. Moc Eikonu Feniksa zostaje przekazana jego młodszemu bratu, Joshua Rosfieldowi, miłemu i książkowemu chłopcu, który podziwia swojego brata. W wyprawie towarzyszy im przyjaciółka z dzieciństwa i powiernica Jill Warrick, podopieczna Rosarii z upadłych Północnych Terytoriów.   Final Fantasy XVI gra podąża śladami Final Fantasy VII Part 1 , oferując walkę nastawioną na akcję. Władaj mieczami i walcz za pomocą magii w czasie rzeczywistym, stawiając czoła ogromnym potworom i bossom. Członkowie twojej drużyny będą sterowani przez SI, abyś mógł skupić się na kontrolowaniu głównego bohatera, Clive'a.   Chociaż nie jest to gra z otwartym światem, Final Fantasy XVI będzie zawierać szerokie otwarte obszary gry, niezależne od siebie i zawierające wiele unikalnych biomów. W połączeniu z systemem walki nastawionym na akcję, Final Fantasy XVI z pewnością będzie kolejną wartościową pozycją w serii Final Fantasy .

   Czytaj więcej


   Przepraszamy, nie mamy jeszcze żadnych cen dla Final Fantasy 16.
   Wróć proszę później lub spróbuj wybrać inny kraj lub walutę.

   Możesz także sprawdzić poniżej powiązane produkty z Final Fantasy XVI, lub wrócić do kategorii gry Final Fantasy XVI : Akcja.

   Komentarze na Final Fantasy XVI

   Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

   Odpowiedzanswering the message of

   500 Pozostało znaków

   degtorpengun
   degtorpengun
   2 cze 2023, 13:15
   Kupiłem tę grę, ponieważ, po pierwsze, strona jest niesamowita - nigdy wcześniej o niej nie słyszałem, a po drugie, Final Fantasy jest warte swojej ceny - postacie są imponujące, rozgrywka jest niesamowita, a co więcej, historia jest mrożąca krew w żyłach.
   degtorpengun
   degtorpengun
   2 cze 2023, 13:08
   Final Fantasy XVI to oczekiwana z niecierpliwością gra RPG, która obiecuje przynieść emocjonującą i wciągającą przygodę. Gra została zapowiedziana przez Square Enix i jest kontynuacją kultowej serii Final Fantasy.
   gingertomy
   gingertomy
   1 cze 2023, 18:42na dlcompare.fr
   tboptroptroptroptroptropbienbienbienbienbienbienbien,
   tboptroptroptroptropbienbienbienbienbienbienbien,
   Kira_Gaming
   Kira_Gaming
   1 cze 2023, 18:02na dlcompare.fr
   Bientôt un Final Fantasy 48 si on continue comme ça , mais plus sérieusement si ils en sont aux 16 c'est bien parce que cette série de rpg (hors les jeux de stratégie, mmo, action , etc) n'a plus rien a prouver et est l'une des meilleurs toutes génération confondue
   Wkrótce Final Fantasy 48, jeśli tak dalej pójdzie, ale poważniej, jeśli będą mieli 16 lat, to dlatego, że ta seria RPG (z wyłączeniem gier strategicznych, mmo, akcji itp.) Nie ma już nic do udowodnienia i jest jedną z najlepszych ze wszystkich generacji.
   Darcid
   Darcid
   1 cze 2023, 16:34na dlcompare.es
   Nunca jugué ningun final fantasy pero por lo que se ve, este tiene buena pinta.
   Nigdy nie grałem w żadne Final Fantasy, ale z wyglądu ta gra wygląda dobrze.
   Reign
   Reign
   1 cze 2023, 11:43na dlcompare.fr
   Très hype par le jeu, malheureusement je vais devoir patienter jusqu'à son éventuelle sortie sur PC.
   Jestem naprawdę podekscytowany grą, ale niestety będę musiał poczekać, aż zostanie wydana na PC.
   nattygains
   nattygains
   1 cze 2023, 11:18na dlcompare.com
   Never played Final Fantasy before, but i would love to give it a try, never had a good pc to play it before , now i have one i will give it a try, seen some videos on youtube i like it so much it's such a good game.
   Nigdy wcześniej nie grałem w Final Fantasy, ale chciałbym spróbować, nigdy wcześniej nie miałem dobrego komputera do grania, teraz go mam, spróbuję, widziałem kilka filmów na youtube, bardzo mi się podoba, to taka dobra gra.
   noburain
   noburain
   1 cze 2023, 06:42na dlcompare.fr
   Je l'attends avec impatiente, des vidéos que j'ai plus en voir, je pense que ça va être un très bon jeu !
   Naprawdę nie mogę się doczekać, a z filmów, które widziałem, myślę, że będzie to naprawdę dobra gra!
   Baris4hin
   Baris4hin
   1 cze 2023, 05:34na dlcompare.com
   I'm way more of a Final Fantasy Andy, and even i think Diablo has a bigger following (with the exception maybe of FF14 because its an MMO)
   Jestem o wiele bardziej fanem Final Fantasy Andy, a nawet myślę, że Diablo ma większą rzeszę fanów (może z wyjątkiem FF14, ponieważ jest to MMO).
   Gamer2021
   Gamer2021
   1 cze 2023, 00:55na dlcompare.fr
   Final Fantasy perdure dans le temps 16 opus sans compter les licence a part j'ai vu les trailer et sa a l'air good
   Final Fantasy trwa ponad 16 opusów nie licząc licencji poza tym widziałem trailer i wygląda nieźle
   Wyświetl więcej komentarzy
   Reward Event Travel to the world of Valisthea and do whatever it takes to save your homeland in Final Fantasy XVI - 72
   Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

   Zasubskrybuj newsletter DLCompare