Instant Gaming EU
 
 

Kup cdkey Final Fantasy XVI

 • PS5

Najlepsi sprzedawcy

  Przygotuj się na nową, niesamowitą epopeję z Final Fantasy XVI. Wyrusz w podróż do Valisthei, krainy podtrzymywanej przez góry stworzone z Mothercrystals. Sześć frakcji kontroluje ten piękny świat: Wielkie Księstwo Rosarii, Imperium Sanbreque, Królestwo Waloed, Republika Dhalmekian, Żelazne Królestwo i Kryształowe Dominium. Kolejną potęgą w tym świecie są Eikony, odpowiednik summonów w uniwersum Final Fantasy .  Śledź przygody Clive'a Rosfielda, najstarszego syna arcyksięcia Rosarii. Jest on mistrzem miecza i szuka zemsty po tragedii z udziałem ognistego Eikona, Ifrita. Moc Eikonu Feniksa zostaje przekazana jego młodszemu bratu, Joshua Rosfieldowi, miłemu i książkowemu chłopcu, który podziwia swojego brata. W wyprawie towarzyszy im przyjaciółka z dzieciństwa i powiernica Jill Warrick, podopieczna Rosarii z upadłych Północnych Terytoriów.  Final Fantasy XVI gra podąża śladami Final Fantasy VII Part 1 , oferując walkę nastawioną na akcję. Władaj mieczami i walcz za pomocą magii w czasie rzeczywistym, stawiając czoła ogromnym potworom i bossom. Członkowie twojej drużyny będą sterowani przez SI, abyś mógł skupić się na kontrolowaniu głównego bohatera, Clive'a.  Chociaż nie jest to gra z otwartym światem, Final Fantasy XVI będzie zawierać szerokie otwarte obszary gry, niezależne od siebie i zawierające wiele unikalnych biomów. W połączeniu z systemem walki nastawionym na akcję, Final Fantasy XVI z pewnością będzie kolejną wartościową pozycją w serii Final Fantasy .

  Czytaj więcej

  Jaka jest najlepsza cena na Final Fantasy 16?

  Użyj kodu PS5 w Playstation Network.

  Komentarze na Final Fantasy XVI

  degtorpengun
  degtorpengun
  2 cze 2023, 13:15
  Kupiłem tę grę, ponieważ, po pierwsze, strona jest niesamowita - nigdy wcześniej o niej nie słyszałem, a po drugie, Final Fantasy jest warte swojej ceny - postacie są imponujące, rozgrywka jest niesamowita, a co więcej, historia jest mrożąca krew w żyłach.
  LE_E
  LE_E
  2 cze 2023, 22:41na dlcompare.fr
  L'annonce de Final Fantasy XVI me hype. J'ai hâte de me plonger dans cet univers féerique, rempli de personnages attachants et d'intrigues captivantes. Les visuels époustouflants des bandes annonces me font frissonner. Je suis convaincu que ce nouvel opus saura repousser les limites de la série, offrant des mécaniques de jeu innovantes et des combats épiques.
  Zapowiedź Final Fantasy XVI sprawiła, że jestem podekscytowany. Nie mogę się doczekać, by zanurzyć się w tym baśniowym świecie, pełnym ciekawych postaci i wciągającej fabuły. Oszałamiające efekty wizualne w zwiastunach przyprawiają mnie o dreszcze. Jestem przekonany, że to nowe dzieło przesunie granice serii, oferując innowacyjną mechanikę rozgrywki i epickie bitwy.
  gennyshark
  gennyshark
  2 cze 2023, 18:57na dlcompare.com
  The latest chapter of the historic video game series takes a bloody and splatter turn, which will take long-time fans off guard. We must play a game of Final Fantasy serie or one of Game of Thrones serie?
  Najnowszy rozdział historycznej serii gier wideo przybiera krwawy i splatterowy obrót, który zaskoczy długoletnich fanów. Musimy zagrać w grę z serii Final Fantasy czy w grę z serii Game of Thrones?
  Kira_Gaming
  Kira_Gaming
  1 cze 2023, 18:02na dlcompare.fr
  Bientôt un Final Fantasy 48 si on continue comme ça , mais plus sérieusement si ils en sont aux 16 c'est bien parce que cette série de rpg (hors les jeux de stratégie, mmo, action , etc) n'a plus rien a prouver et est l'une des meilleurs toutes génération confondue
  Wkrótce Final Fantasy 48, jeśli tak dalej pójdzie, ale poważniej, jeśli będą mieli 16 lat, to dlatego, że ta seria RPG (z wyłączeniem gier strategicznych, mmo, akcji itp.) Nie ma już nic do udowodnienia i jest jedną z najlepszych ze wszystkich generacji.
  nattygains
  nattygains
  1 cze 2023, 11:18na dlcompare.com
  Never played Final Fantasy before, but i would love to give it a try, never had a good pc to play it before , now i have one i will give it a try, seen some videos on youtube i like it so much it's such a good game.
  Nigdy wcześniej nie grałem w Final Fantasy, ale chciałbym spróbować, nigdy wcześniej nie miałem dobrego komputera do grania, teraz go mam, spróbuję, widziałem kilka filmów na youtube, bardzo mi się podoba, to taka dobra gra.
  64779585201e1@seyriu7blue
  64779585201e1@seyriu7blue
  31 maj 2023, 20:47na dlcompare.fr
  J'ai acheté ce jeu, premièrement le site est incroyable je ne connaissais pas et deuxièmement, final fantasy vaut bien son prix, les personnages sont impressionnants, le gameplay affolant et de plus, l'histoire donne des frissons. Il n'y a pas moins cher qu'ici alors j'insiste, prenez le !
  Kupiłem tę grę, ponieważ, po pierwsze, strona jest niesamowita - nigdy wcześniej o niej nie słyszałem, a po drugie, Final Fantasy jest warte swojej ceny - postacie są imponujące, rozgrywka jest niesamowita, a co więcej, historia jest mrożąca krew w żyłach. Nie ma nic tańszego niż to, więc nalegam, abyś to kupił!
  62a790f9a0397@loupgar92883307
  62a790f9a0397@loupgar92883307
  31 maj 2023, 20:18na dlcompare.com
  fantastic series. never go wrong with these games. has introduced scores of wonderful characters like the lovely Tifa. the stories are immersive. the world, grand. i love it!!
  fantastyczna seria. nigdy się nie mylę z tymi grami. wprowadziła wiele wspaniałych postaci, takich jak urocza Tifa. historie są wciągające. świat, wielki. kocham to!!!
  Ængie
  Ængie
  31 maj 2023, 19:40na dlcompare.fr
  Je n'ai pas de PS5 mais pour un jeu de ce calibre, je suis prête à sauter le pas. Final Fantasy, une licence qui ne décoit jamais. Final Fantasy XVI avec son lot de nouveautés est juste grandiose !
  Nie mam PS5, ale dla gry tego kalibru jestem gotów podjąć decyzję. Final Fantasy, licencja, która nigdy nie zawodzi. Final Fantasy XVI, ze wszystkimi swoimi nowymi funkcjami, jest po prostu świetne!
  Angry by default
  Angry by default
  31 maj 2023, 14:19na dlcompare.com
  first of all, go watch the trailers, they are so good holy shit +1 second, combat is from the same guy who made the combat in devil may cry, this wont be turn based +1 third, 70 bucks... oof -1 but anyway, if u told me "for the rest of your life you can play only final fantasy games OR every other game" i would choose FF finally a good game, this is gonna be GOTY and cant w8 for FF7R part 2
  po pierwsze, obejrzyj zwiastuny, są tak dobre, że jasna cholera +1 po drugie, walka jest od tego samego faceta, który stworzył walkę w devil may cry, to nie będzie turowe +1 po trzecie, 70 dolców... oof -1 ale tak czy siak, gdybyś powiedział mi "do końca życia możesz grać tylko w Final Fantasy LUB w każdą inną grę", wybrałbym FF. w końcu dobra gra, to będzie GOTY i nie mogę się doczekać FF7R część 2.
  degtorpengun
  degtorpengun
  2 cze 2023, 13:08
  Final Fantasy XVI to oczekiwana z niecierpliwością gra RPG, która obiecuje przynieść emocjonującą i wciągającą przygodę. Gra została zapowiedziana przez Square Enix i jest kontynuacją kultowej serii Final Fantasy.
  Wyświetl więcej komentarzy
  • Informacje techniczne

  • Oficjalna strona : FF16
  • Kategorie : Gry akcji , Przygodowe , Gry fabularne
  • Edytor : Square Enix
  • Deweloper : Square Enix
  • Tryby : Solo
  • Data wydania : 22 czerwca 2023
  • Kategoria wiekowa
  • PEGI 18ESRB M
  Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

  Zasubskrybuj newsletter DLCompare