Zwiastun premierowy Final Fantasy XIV: Dawntrail zwiększa zainteresowanie rozszerzeniem

Zwiastun premierowy Final Fantasy XIV: Dawntrail zwiększa zainteresowanie rozszerzeniem

Square Enix dokonało niemożliwego z Final Fantasy XIV. Gra nie tylko przetrwała nieudaną premierę, ale także prześcignęła World of Warcraft pod względem liczby graczy, co jest nie lada wyczynem, biorąc pod uwagę, że MMORPG Blizzarda było na szczycie gatunku od momentu premiery. Final Fantasy XIV przekonało do siebie coraz większą liczbę graczy na przestrzeni lat, odkąd zostało zrestartowane do obecnego kształtu. Większość z nich stała się prawdziwymi fanami tej gry i wspiera ją z każdym kolejnym rozszerzeniem. Sekretem takiego sukcesu jest solidne i wciągające doświadczenie, które z każdą odsłoną jest wzbogacane o dodatkowe funkcje, nowe klasy i nowe rozdziały w ekscytującej historii.

Final Fantasy XIV: Dawntrail zostanie wkrótce wydane jako piąte rozszerzenie do popularnej gry MMORPG i przyniesie wiele nowości. Square Enix opublikowało niedawno zwiastun premierowy rozszerzenia, który można obejrzeć poniżej.

 

 

Gotowi na nową przygodę

Premiera Final Fantasy XIV: Dawntrail zaplanowana jest na 2 lipca 2024 roku. Nadchodzące rozszerzenie doda do gry wiele dodatkowej zawartości, w tym nowy rozdział historii, który zabierze cię na niezbadany kontynent Tural. Wśród nowych funkcji najważniejsze są zupełnie nowe profesje Pictomancer i Viper oraz nowa grywalna rasa żeńska Hrothgar. Otworzą one przed graczami nowe opcje rozgrywki. Jednak Final Fantasy XIV: Dawntrail pojawi się również ze znaczącą aktualizacją grafiki gry, tak dużą, że może sprawić, że niektórzy gracze nie będą mogli grać w grę, chyba że zaktualizują swój komputer.

 

 

Jeśli zastanawiasz się, czy twój komputer będzie w stanie poradzić sobie z nową grafiką, powinieneś sprawdzić narzędzie benchmarkowe wydane przez Square Enix, które zostało specjalnie zaprojektowane do testowania grafiki rozszerzenia na twoim komputerze i informowania cię, czy będziesz potrzebować aktualizacji. Kiedy będziesz gotowy do gry, odwiedź naszą porównywarkę, aby znaleźć najtańsze kody cyfrowe Final Fantasy XIV: Dawntrail przed premierą rozszerzenia, abyś mógł podróżować do Turalu już pierwszego dnia.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare