Zagraj w Black Ops: Cold War Zombies za darmo

Zagraj w Black Ops: Cold War Zombies za darmo

Call of Duty: Black Ops - Cold War spotkało się z bardzo dobrym przyjęciem i wielu graczy cieszy się już grą, ale jest jeszcze więcej tych, którzy chcą mieć swój udział w akcji Call of Duty bez konieczności płacenia za nią. Warzone staje się jeszcze bardziej popularne niż główne gry z tej serii, a darmowe battle royale ma obecnie wielu zwolenników. Activision stara się przyciągnąć więcej graczy do zakupu Call of Duty: Black Ops - Cold War, a najlepszym sposobem na to jest podkreślenie różnic pomiędzy obiema grami. Niedawno mapy i funkcje dla wielu graczy w Call of Duty: Black Ops - Cold War były dostępne za darmo przez określony czas. Teraz kolej na Zombie, tryb, który stał się już klasykiem w serii Call of Duty i rzuca wyzwanie graczom w intensywnych walkach z nieumarłymi potworami.

Zgodnie z wpisem na blogu na oficjalnej stronie Call of Duty: Black Ops - Cold War, tryb Zombie w grze będzie dostępny na wszystkich platformach podczas wydarzenia, które będzie trwało od 14 do 21 stycznia. Podczas darmowego tygodnia, każdy będzie miał dostęp do trybów Die Maschine i Cranked, które oferują dwa różne podejścia do tematu zombie. W pierwszym z nich czterech graczy będzie starało się przetrwać atak zombie tak długo, jak to możliwe, ale Cranked jest nieco bardziej szalony, ponieważ wymaga zabijania zombie po kolei, przed upływem czasu. Onslaught to trzeci tryb rozgrywki dla dwóch graczy, który jest również dostępny podczas tego wydarzenia, ale tylko dla graczy PlayStation.

 

 

Zombies oferuje mnóstwo akcji i inne podejście do rozgrywki w Call of Duty: Black Ops - Cold War i zdecydowanie powinieneś go wypróbować, jeśli grasz w Warzone. Jeśli zdecydujesz się na zakup gry po jej wypróbowaniu, nie zapomnij odwiedzić naszej porównywarki, aby znaleźć ją w najlepszej cenie.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare