Kinguin october campaign COM + BG
 
 

Multiplayer Black Ops - Cold War jest darmowy przez ograniczony czas

Multiplayer Black Ops - Cold War jest darmowy przez ograniczony czas
18 gru 2020, 14:43

Niedawna inauguracja Sezonu 1 w Call of Duty: Black Ops - Cold War przyciągnęła sporo graczy. Wszyscy ci, którzy już mają tę grę, z niecierpliwością czekali na zabawę z dodaniem kolejnych map i funkcji, a teraz mogą rywalizować w intensywnych bitwach multiplayer poprzez szerszy wachlarz trybów rozgrywki. Lecz ci gracze, którzy nie mają Call of Duty: Black Ops - Cold War, ale uwielbiają Warzone, w końcu zobaczyli integrację elementów nowej strzelanki z darmową grą battle royale. Activision korzysta z tej okazji, aby spróbować zwiększyć sprzedaż gry. Z okazji premiery Sezonu 1 każdy gracz może teraz mieć dostęp do trybu wieloosobowego Call of Duty: Black Ops - Cold War.

Masz teraz dostęp do wybranych playlist dla wielu graczy zCall of Duty: Black Ops - Cold War przez cały tydzień, niezależnie od tego, czy zakupiłeś grę, czy nie. Darmowe wydarzenie rozpoczęło się wczoraj i będzie trwało do 24 grudnia na wszystkich platformach i jest podzielone na dwie części. Pierwsza z nich potrwa do następnego poniedziałku i oferuje Domination, Team Deathmatch, Nuketown Holiday oraz 2v2 Gunfight, a także dwie nowe mapy z Sezonu 1. Następnie, od poniedziałku 21 do czwartku 24, Fireteam: Dirty Bombs, Prop Hunt i Combined Arms: Hardpoint dołączą do listy dostępnych playlist.

 

 

Jest to bardzo dobra okazja, aby spróbować tego, co ma do zaoferowania gra wieloosobowa Call of Duty: Black Ops - Cold War i przekonać się, czy gra jest dla Ciebie tego warta. Podczas wydarzenia otrzymasz także podwójne PD i PD za broń. Jak zwykle, jeśli zdecydujesz się kupić Call of Duty: Black Ops - Cold War w dowolnym momencie, wszystko co musisz zrobić, to odwiedzić DLCompare, aby znaleźć go w najlepszej cenie.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare