K4G BG 4 EN
 
 

Zombies Onslaught będzie dostępny wyłącznie na PlayStation w Call of Duty: Black Ops - Cold War

Zombies Onslaught będzie dostępny wyłącznie na PlayStation w Call of Duty: Black Ops - Cold War

Ogromny sukces Call of Duty: Warzone zastanawia nas, czy będzie to miało wpływ na zbliżającą się premierę nowej części w serii Call of Duty. Mimo, że przywykliśmy do tego, że gry Call of Duty: Black Ops zazwyczaj oferują inny rodzaj podejścia do akcji, Call of Duty: Black Ops - Cold War zapowiada się dość innowacyjnie pod względem ustawień, mechaniki i trybów rozgrywki. Wszystkie te nowe funkcje można uznać za niezbędne, jeśli gra chce zwrócić uwagę fanów licencji, którzy dobrze się bawią w Warzone, bez konieczności płacenia. Ograniczenie zawartości do ograniczonej liczby graczy może nie być dobrym pomysłem, jeśli chcesz, aby Twoja gra miała udany start, ale biorąc pod uwagę obecną sytuację, w której nowe konsole mają być wkrótce wydane, próbując zabezpieczyć graczy na swojej platformie za pomocą ekskluzywnej oferty, można uznać za coś całkiem normalnego. Tak jest w przypadku nowego trybu rozgrywki, w którym gracze Call of Duty: Black Ops - Cold War będą mogli grać w Tryb Zombies Onslaught wyłącznie na PlayStation 4 i PlayStation 5, gdy gra zostanie wydana i przez cały rok po jej wydaniu.

 

 

Wszystkie szczegóły dotyczące trybu Zombies Onslaught zostały niedawno ujawnione. W tym trybie rozgrywki w Call of Duty: Black Ops - Cold War dwóch członków zespołu śledczego zostanie uwięzionych i będzie musiało stawić czoła niekończącej się hordom wrogów w dynamicznej walce. Wcielisz się w członka drużyny ogniowej, która została wysłana w celu zbadania anomalii Dark Aether. Po dotarciu na miejsce odkryjesz tajemniczą kulę, której energia więzi Ciebie i członka drużyny w określonej strefie mapy. Radzenie sobie z prawie nieskończoną ilością zombie, które chcą cię zabić, nie będzie łatwym zadaniem, ale z czasem staje się coraz trudniejsze. Na każdej fali napastników będziesz musiał stawić czoła coraz większym i szybszym przeciwnikom. Zabicie pewnej ich liczby wzmocni kulę i przesunie się w inne miejsce, a ty będziesz musiał się z nią poruszać, chyba że chcesz ryzykować obrażenia za znajdowanie się poza stworzoną przez nią barierą. Im więcej wrogów zabijesz, tym lepszy będzie Twój wynik i lepsze nagrody na koniec meczu. Będziesz mógł później wykorzystać te nagrody w trybie dla wielu graczy i trybie Zombie.

Jest całkiem prawdopodobne, że pojedynczy tryb gry nie sprawi, że zmienisz zdanie co do wybranej konsoli, ale będzie to miły bonus dla wszystkich graczy, którzy zagrają w Call of Duty: Black Ops - Cold War na PlayStation.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare