Sezon 3 Reloaded wprowadza wiele zmian do Black Ops - Cold War

Sezon 3 Reloaded wprowadza wiele zmian do Black Ops - Cold War

W Call of Duty: Black Ops - Cold War nie brakuje zawartości. Gra oferuje mnóstwo różnych trybów rozgrywki, które stanowią wyzwanie i zapewniają rozrywkę. Wszelkiego rodzaju mapy do gry wieloosobowej, mnóstwo opcji kosmetycznych i broni do odblokowania dla postaci dopełniają ogromnej oferty, która już zdążyła zainteresować większość fanów serii, którzy zupełnie zapomnieli o Call of Duty: Modern Warfare. Jest całkiem sporo graczy, którzy weszli do Black Ops - Cold War po wypróbowaniu Warzone, szukając jeszcze więcej opcji, jeśli chodzi o multiplayer. Treyarch i raven software nie zamierzają jednak poprzestać na dodatkowej zawartości i wydanie Sezon 3 Reloaded wprowadzi do gry sporo nowości.

Sezon 3 Reloaded pojawi się już wkrótce w formie aktualizacji i dodaje zawartość inspirowaną najpopularniejszymi filmami akcji z lat 80-tych, takimi jak Rambo czy Szklana pułapka. Oba filmy posłużyły jako bardzo dobry pretekst, aby dodać kilka zwrotów akcji do kilku klasycznych trybów gry w Call of Duty: Black Ops - Cold War, stawiając graczy w nowych sytuacjach. Ale jest jeszcze lepiej, bo po nadejściu nowego sezonu będziesz mógł odblokować Johna McLane'a i Rambo jako operatorów.

 

 

Jeśli nie przepadasz za tymi filmami i wolisz trochę akcji z zabijaniem zombie, Sezon 3 przyniesie także kolejny rozdział trybu Zombie's Outbreak, który będzie zawierał światowe wydarzenie Orda encounter, nowe artefakty do odkrycia, wsparcie dla modów niestandardowych i wiele więcej.

Jeśli grasz w Warzone, Sezon 3 Reloaded pozwoli Ci odkryć kilka kultowych lokacji inspirowanych filmami Szklana pułapka i Rambo, takich jak Nakatomi Plaza, obozy przetrwania, a nawet placówka CIA. Dostępny będzie również nowy tryb Power Grab, a także nowe bronie i nie tylko.

Sezon 3 Reloaded pojawi się w Call of Duty: Black Ops - Cold War i Warzone już jutro.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Are you prepared to step onto the pitch in EA Sports FC 24, where victory is just a goal away and the thrill of the game knows no bounds? Get ready for the ultimate football experience. Are you up for the challenge?
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare