Tryb Zombie będzie miał nową historię w Call of Duty: Black Ops Cold War

Tryb Zombie będzie miał nową historię w Call of Duty: Black Ops Cold War

Chociaż wiele osób miało okazję grać w multiplayer Call of Duty: Black Ops - Cold War już w różnych testowych wydarzeniach, które Activision zorganizowała do tej pory, istnieje ważny aspekt gry, który do wczoraj był trzymany w cieniu. Tryb Zombie stał się podstawowym dodatkiem do funkcji w grach Call of Duty na przestrzeni lat i deweloper Treyarch ujawnił wczoraj z nowym filmem, jakie nowości tryb wprowadzi w Call of Duty: Black Ops - Cold War.

Pierwszą rzeczą, która przychodzi nam do głowy jest to, że tryb Zombie będzie miał nową historię w Call of Duty: Black Ops - Cold War. Pod nazwą Die Maschine, ta nowa przygoda pozwoli nam zagrać jako jeden z członków Requiem, międzynarodowego zespołu zajmującego się badaniem dziwnych anomalii na całym świecie. Wprowadzenie Zombie do Call of Duty: Black Ops - Cold War doda nowy element do gry. Nie będziesz musiał martwić się tylko o samych zombie, bo pojawi się konkurencyjny oddział radziecki, który również bada te same anomalie i ostatecznie będzie również częścią problemów, z którymi będziesz mieć do czynienia. Otwiera to możliwość bardziej złożonej fabuły.

 

 

Jeśli chodzi o rozgrywkę, Call of Duty: Black Ops - Cold War będzie wspierał grę międzyplatformową w trybie Zombie, a także będzie się liczył w postępie Battle Pass. Kolejnym dodatkiem, który będzie bardzo mile widziany przez graczy, jest możliwość wezwania zespołu pomocniczego, aby wydostać się z trudnych sytuacji.

Call of Duty: Black Ops - Cold War z pewnością odświeży i zrewolucjonizuje doświadczenie Zombie, aby uczynić je jeszcze lepszym dla tych, którzy kochają tę część gry. Ponadto, nie martw się o konieczności płacenia za podrzędne rozdziały, które zostaną wydane po uruchomieniu, ponieważ deweloperzy już oświadczyli, że będą one bezpłatne.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you join Joel and Ellie as they travel across the United States in an epic adventure in  The Last of Us Part 1 Remake? - 66
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare