Tryb Zombie będzie miał nową historię w Call of Duty: Black Ops Cold War

Tryb Zombie będzie miał nową historię w Call of Duty: Black Ops Cold War
1 paź 2020, 15:17

Chociaż wiele osób miało okazję grać w multiplayer Call of Duty: Black Ops - Cold Warjuż w różnych testowych wydarzeniach, które Activision zorganizowała do tej pory, istnieje ważny aspekt gry, który do wczoraj był trzymany w cieniu. Tryb Zombie stał się podstawowym dodatkiem do funkcji w grach Call of Duty na przestrzeni lat i deweloper Treyarch ujawnił wczoraj z nowym filmem, jakie nowości tryb wprowadzi w Call of Duty: Black Ops - Cold War.

Pierwszą rzeczą, która przychodzi nam do głowy jest to, że tryb Zombie będzie miał nową historię w Call of Duty: Black Ops - Cold War. Pod nazwą Die Maschine, ta nowa przygoda pozwoli nam zagrać jako jeden z członków Requiem, międzynarodowego zespołu zajmującego się badaniem dziwnych anomalii na całym świecie. Wprowadzenie Zombie do Call of Duty: Black Ops - Cold War doda nowy element do gry. Nie będziesz musiał martwić się tylko o samych zombie, bo pojawi się konkurencyjny oddział radziecki, który również bada te same anomalie i ostatecznie będzie również częścią problemów, z którymi będziesz mieć do czynienia. Otwiera to możliwość bardziej złożonej fabuły.

 

 

Jeśli chodzi o rozgrywkę, Call of Duty: Black Ops - Cold War będzie wspierał grę międzyplatformową w trybie Zombie, a także będzie się liczył w postępie Battle Pass. Kolejnym dodatkiem, który będzie bardzo mile widziany przez graczy, jest możliwość wezwania zespołu pomocniczego, aby wydostać się z trudnych sytuacji.

Call of Duty: Black Ops - Cold War z pewnością odświeży i zrewolucjonizuje doświadczenie Zombie, aby uczynić je jeszcze lepszym dla tych, którzy kochają tę część gry. Ponadto, nie martw się o konieczności płacenia za podrzędne rozdziały, które zostaną wydane po uruchomieniu, ponieważ deweloperzy już oświadczyli, że będą one bezpłatne.

  • CptAgnes

    Gry, rośliny i zwierzaki to moje pasje i hobby pielęgnowane na co dzień. Od szczurów, chomików, przez psy i koty. Każdą wolną chwilę spędzam na grach mobilnych, na pc i ps4. Połączenie pracy z jedną z zajawek polecam każdemu ^^

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you be a Raider or a Survivor in Dragon Ball The Breakers? - 53
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare