Warzone i Black Ops - Cold War otrzymują nową aktualizację

Warzone i Black Ops - Cold War otrzymują nową aktualizację

Sezon 2 Call of Duty: Warzone wystartował już jakiś czas temu, dokładnie 25 lutego. Darmowe battle royale otrzymało teraz aktualizację w połowie sezonu, która oprócz nowej zawartości poprawia pewne aspekty gry.

Jednym z głównych zarzutów graczy wobec Warzone, w szczególności tych, którzy posiadają również Call of Duty: Black Ops - Cold War, jest dość duża waga gry. Wdrożona wczoraj aktualizacja znacznie ją obniża. Na papierze, sama aktualizacja zajmuje ponad 50GB, co wydaje się być dalekie od lekkości, ale po jej pobraniu zobaczysz, że waga gry zmniejszy się na tyle, by zrobić miejsce na inne rzeczy na dysku twardym. Ilość zwolnionego miejsca na każdej z platform przedstawia się następująco:

 

Na PS4 i PS5: 10,9 GB dla samego Warzone lub 30,6 GB dla Warzone i Modern Warfare.

Na Xbox One i Xbox Series X / S: 14,2 GB dla samego Warzone lub 33,6 GB dla Warzone i Modern Warfare.

Na PC: 11,8 GB dla samej gry Warzone lub 30,6 GB dla Warzone i Modern Warfare.

 

Wraz z tą zmianą, aktualizacja wprowadza również zawartość dla Call of Duty: Black Ops - Cold War, w tym nowego operatora, Wolfa. Można go odblokować już teraz w sklepie, a kolejny - Rivas - powinien pojawić się nieco później. Według Treyarch, kilka innych nowych funkcji powinno pojawić się jeszcze w tym tygodniu, ale już teraz dostępnych jest wiele, takich jak pokaz emblematów, opcja "Ustaw jako ulubione" do wybierania klas w szybkim ekwipunku, czy wreszcie możliwość sprawdzania modeli operatorów w lobby. Nowościom towarzyszą liczne poprawki błędów i różne usprawnienia.

 

 

Możesz przeczytać pełne informacje o aktualizacji, w tym nadchodzącą zawartość tutaj. Jeśli nie masz Call of Duty: Black Ops - Cold War, nie wahaj się odwiedzić naszej porównywarki.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare