Sezon 2 Black Ops - Cold War wprowadza nowy tryb Zombie

Sezon 2 Black Ops - Cold War wprowadza nowy tryb Zombie

Call of Duty: Black Ops - Cold War dość szybko odniósł sukces. Choć nie można tego uznać za coś niezwykłego ze względu na ogromną ilość fanów, jaką posiada seria Call of Duty, doświadczenie oferowane przez grę jest niesamowite, a jej popularność wzrosła również dzięki ogromnej liczbie graczy, jaką Call of Duty: Warzone wprowadza do serii dzięki darmowej rozgrywce battle royale. Nic więc dziwnego, że teraz, gdy pierwszy sezon Call of Duty: Black Ops - Cold War dobiega końca, wszyscy z niecierpliwością czekają na wszystkie nowości, które przyniesie sezon 2.

Sezon 2 Call of Duty: Black Ops - Cold War rozpocznie się 25 lutego i będzie zawierał czterech nowych operatorów, wyzwania, poziomy prestiżu i wiele więcej, ale jednym z najciekawszych dodatków do gry będzie Outbreak, zupełnie nowe doświadczenie zombie z otwartym światem. Deweloper Treyarch opublikował film, który ujawnia wiele szczegółów na temat tego trybu rozgrywki, który będzie dostępny już za kilka dni.

 

 

W Outbreak, będziesz częścią oddziału żołnierzy, który ma za zadanie zlikwidować serię anomalii czasoprzestrzennych. Będziesz musiał wypełniać różne cele, próbując utrzymać się przy życiu, ale nie będzie to tak łatwe, jak mogłoby się wydawać, ponieważ mnóstwo zombie przedostanie się na mapę przez te portale. Outbreak łączy największe mapy wieloosobowe w grze z zombie, zapewniając zupełnie nowe wrażenia z rozgrywki na Call of Duty: Black Ops - Cold War. Nowe typy zombie, pojazdy i inne nowości są częścią tego, co ten nowy tryb rozgrywki ma do zaoferowania i będziesz mógł się nim cieszyć bez dodatkowych opłat, ponieważ jest to darmowy dodatek dla wszystkich tych, którzy posiadają grę.

Jeśli chcesz wypróbować Call of Duty: Black Ops - Cold War, możesz znaleźć najlepszą cenę zakupu gry na naszej porównywarce.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you embrace the challenge of entering the world of Lies Of P and uncovering its mysteries while facing its most cunning foes? Are you ready for the next chapter in Lies Of P?
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare