You are here
We also support
 
 
 
 

Call of Duty: Black Ops - Cold War otrzymuje nową mapę

Call of Duty: Black Ops - Cold War otrzymuje nową mapę
4 lut 2021, 16:50

Większość fanów Call of Duty przeniosła się już z Modern Warfare na Call of Duty: Black Ops - Cold War. Najnowsza odsłona z serii Black Ops oferuje całkiem ekscytującą kampanię i mnóstwo funkcji multiplayer, a część jej zawartości została rozszerzona do Call of Duty: Warzone, aby uczynić ją jeszcze bardziej popularną wśród fanów tej licencji. Oczywiście darmowe Battle Royale Call of Duty oferuje graczom zupełnie inną rozgrywkę, ale mogli oni posmakować tego, co Call of Duty: Black Ops - Cold War ma do zaoferowania w serii wydarzeń, które miały miejsce w ciągu ostatnich kilku miesięcy.

W trwającym pierwszym sezie gry, deweloper Treyarch właśnie uruchomił nową aktualizację dla Call of Duty: Black Ops - Cold War, która wprowadza wiele nowych dodatków do gry. Od dziś gracze mają do dyspozycji zupełnie nową mapę w grze, Zombies, a także kolejny rozdział historii. Firebase Z wysyła Twoją drużynę w głąb dżungli w Wietnamie, aby odkryć tajemnice Outpostu 25. Kolejnym dużym dodatkiem do tej aktualizacji jest zupełnie nowa mapa do gry wieloosobowej, Express, która jest remakiem klasycznej mapy z Call of Duty: Black Ops 2, na której dwie drużyny po 6 graczy muszą zmierzyć się na stacji kolejowej w Los Angeles. Aktualizacja dodaje również nowy, 40-osobowy tryb Endurance, w którym 10 drużyn po 4 graczy będzie rywalizować w zbieraniu uranu i detonowaniu bomb. Wreszcie, aktualizacja Season One Reloaded wprowadza także kilka ulepszeń do rozgrywki w Call of Duty: Black Ops - Cold War, jak również poprawki błędów i kolejną porcję balansu broni.

 

 

Jeśli zagracie w Call of Duty: Black Ops - Cold War lub Call of Duty: Warzone w ten weekend, musicie wiedzieć, że dostaniecie podwójne XP od 5 do 8 lutego, chyba że gracie na PlayStation, gdzie możecie zacząć korzystać z bonusowego XP już od dzisiaj.

  • CptAgnes

    Gry, rośliny i zwierzaki to moje pasje i hobby pielęgnowane na co dzień. Od szczurów, chomików, przez psy i koty. Każdą wolną chwilę spędzam na grach mobilnych, na pc i ps4. Połączenie pracy z jedną z zajawek polecam każdemu ^^

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się ×

Odpowiedz answering the message of

500 Pozostało znaków

Reward event Saints Row
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare