Ogłoszono pierwszy sezon Black Ops - Cold War

Ogłoszono pierwszy sezon Black Ops - Cold War

Call of Duty: Black Ops - Cold War jest hitem wśród fanów licencji. Sporo graczy porzuciło Modern Warfare, aby zagrać w nową grę i dobrze się bawi z nową zawartością. Ale jeszcze więcej graczy czeka na 16 grudnia, bo właśnie w tym dniu nowa strzelanka FPS od Treyarch i Raven Software zostanie zintegrowana z Call of Duty Warzone. Darmowa wersja battle-royale Modern Warfare otrzyma dodatkową zawartość i nowe mapy, a dzięki zapowiedzi sezonu 1 Call of Duty: Black Ops - Cold War będziecie mogli dowiedzieć się, możesz dowiedzieć się, jaka zawartość pojawi się w przyszłym tygodniu.

Mimo, że jest to zwiastun filmowy, który nie pokazuje żadnego rodzaju rozgrywki, ukazuje kawałek Rebirth Island, która jest nową mapą, i która stanie się dostępna w Warzone. Prawdopodobnie będzie miała sporo podobieństw do mapy Alcatraz z Blackout, więc można spodziewać się intensywnych walk na bliskim dystansie i dobrej zabawy. Kolejną ważną rzeczą ujawnioną w zapowiedzi sezonu pierwszego Call of Duty: Black Ops - Cold War jest nowy operator wchodzący do gry. Nazywa się Vikhor "Stitch" Kuzmin i jest liderem projektu Nova 6, którego celem jest opracowanie śmiercionośnego gazu. Projekt został zamknięty 20 lat temu, ale wydaje się, że Stitch kontynuował produkcję Nova 6 w tajemnicy, korzystając z obiektów na Rebirth Island.

 

 

Te i inne dodatki pojawią się w Call of Duty: Black Ops - Cold War i Call of Duty Warzone 16 grudnia i zostaną dodane w ramach bezpłatnej aktualizacji, która będzie również służyć do rozpoczęcia pierwszego sezonu. Więcej informacji zostanie ujawnionych w ciągu najbliższych kilku dni, więc nie zapomnij do nas wrócić, by poznać wszystkie nowości.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare