Instant Gaming EU
 
 

Zwiastun i logo Call of Duty: Black Ops 6 ujawnione

Zwiastun i logo Call of Duty: Black Ops 6 ujawnione

Po niezliczonych plotkach krążących po mediach społecznościowych, z których każda walczyła o światło reflektorów z jakimikolwiek strzępami informacji na temat kolejnej odsłony Call of Duty, wygląda na to, że w końcu mamy oficjalne - a przynajmniej prawdziwe - szczegóły na temat nadchodzącej odsłony jednej z najsłynniejszych serii gier na świecie.

Wszystko zaczęło się od różnych teaserów opublikowanych na portalu TheTruthLies.com, które pokazują grupę wspinającą się na Mount Rushmore, amerykański pomnik, aby zakryć oczy rzeźbom George'a Washingtona, Thomasa Jeffersona, Theodore'a Roosevelta i Abrahama Lincolna, byłych prezydentów kraju. Niektóre kanały są na żywo, podczas gdy inne są offline. Spekulujemy, że nowe teasery będą publikowane w miarę upływu czasu.

Następnie wielu czytelników USA Today ujawniło, że czwartkowe (23) wydanie gazety zawierało reklamę zdewastowanej góry Rushmore. Na ostatniej rzeźbie widać logo Call of Duty: Black Ops 6. To jednak nie wystarczyło, by wskazać, że nowa gra rzeczywiście będzie Black Ops, ani nawet, że będzie to szósty numer. Jednak inne artykuły marketingowe w gazecie USA Today potwierdziły nazwę Call of Duty: Black Ops 6, kończąc tajemnicę.

W kwietniu Microsoft ogłosił prezentację na 9 czerwca, a następnie [redacted] Direct. W tamtym czasie opublikowany obraz przedstawiał Cerberusa, ale nie trzeba było długo czekać, aby spostrzegawczy fani odkryli, że jest to zapowiedź Activision. Zaczęto spekulować, czy będzie to Call of Duty, ale nie było jasne, czy będzie to tytuł wiodący, czy Black Ops. Teraz, gdy ogłoszenie USA Today dopasowało swoje informacje do strony The Truth Lies, jest więcej niż potwierdzone, że tegoroczne Call of Duty rzeczywiście będzie Call of Duty: Black Ops 6. Dla porównania, w 2023 roku seria wydała Call of Duty: Modern Warfare III.

Ogłoszenie to potwierdza również debatę w społeczności Call of Duty. Wielu spierało się, czy Call of Duty: Black Ops - Cold War było piątym tytułem, czy też nie. Ponieważ jednak teasery z The Truth Lies najwyraźniej nawiązują do gry Cold War z 2020 roku, która zawierała wiele zakończeń, w których gracz mógł powiedzieć prawdę lub skłamać na temat antagonisty Perseusa, fani wierzą teraz, że Call of Duty: Black Ops - Cold War jest rzeczywiście piątą pozycją i poprzedzi Call of Duty: Black Ops 6.

Jeśli nadal masz wątpliwości co do tych informacji, wiedz, że oficjalna zapowiedź nie jest odległa za pośrednictwem kanałów Xbox. Prezentacja 9 czerwca obiecuje ujawnić więcej szczegółów na temat następnego Call of Duty. W międzyczasie, jeśli chcesz sprawdzić inną grę na wyłączność od Xbox, sprawdź naszą porównywarkę najtańszych kluczy do Senua's Saga: Hellblade II, nową grę od Ninja Theory, która niedawno została wydana.

Aktualizacja: Chwilę po opublikowaniu logo, oficjalna strona Call of Duty potwierdziła informację i ogłosiła pełną datę ujawnienia zaplanowaną na Black Ops 6 Direct, który odbędzie się zaraz po Xbox Game Showcase 9 czerwca o 10 rano czasu PT.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare