Instant Gaming EU
 
 

Tryb Ognisko Zarazy otrzyma nową mapę w Black Ops - Cold War

Tryb Ognisko Zarazy otrzyma nową mapę w Black Ops - Cold War

Dodanie trybu zombie do gier z serii Call of Duty to coś, czego nikt by nie przypuszczał lata temu. Na szczęście twórcy gry byli na tyle odważni, by go do niej wprowadzić i teraz jest to częsty dodatek do większości gier z serii, a także jeden z ulubionych trybów graczy. Pomimo tego, że na przestrzeni lat było kilka podejść do tematu zombie, doświadczenie zawarte w Call of Duty: Black Ops - Cold War jest jednym z najbardziej ekscytujących. Ognisko Zarazy przenosi graczy do strefy zarażonej zombie, gdzie muszą oni wykonać określone cele, trzymając potwory na dystans.

Rozgrywki Ogniska Zarazy odbywają się na jednej z trzech różnych map z trybu Fireteam, które zostały zmodyfikowane tak, aby pasowały do tego specyficznego doświadczenia, a są to Alpine, Golova i Ruka. Jednak popularność trybu zombie w Call of Duty: Black Ops - Cold War stale rośnie, i deweloper Treyarch ujawnił za pośrednictwem Twittera zupełnie nową mapę dla Ogniska Zarazy.

 

Materiał filmowy będzie dość znajomy dla tych, którzy posiadają Call of Duty: Black Ops - Cold War, ponieważ przypomina Sanatorium, czwartą mapę Fireteam, która pozostała, ale jesteśmy pewni, że będziecie w stanie sami ją rozgryźć, ponieważ prawdopodobnie będzie dostępna w grze już wkrótce. Drugi sezon Call of Duty: Black Ops - Cold War przyniósł wiele dodatkowej zawartości i funkcji do gry, i jest to dość kusząca opcja dla tych graczy, którzy mieli pierwszy kontakt z serią Call of Duty poprzez Warzone, doświadczenie free-to-play battle royale oparte na Call of Duty: Modern Warfare.

 

 

Zachęcamy do wypróbowania Warzone przed zakupem Call of Duty: Black Ops - Cold War. Ta ostatnia oferuje bardziej kompletne doświadczenie z szerokim wachlarzem trybów wieloosobowych i misji dla pojedynczego gracza, ale battle royale jest darmowe.

 

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare