Instant Gaming EU
 
 

The Sims 4: Trzy nowe pakiety ogłoszone na 2020 rok

The Sims 4: Trzy nowe pakiety ogłoszone na 2020 rok

 Chociaż mieliśmy dużo treści w 2019 roku, w tym nie mniej niż pięć nowych pakietów, w tym Island Living i Discover University, początek 2020 roku był dość spokojny dla The Sims 4. Moglibyśmy się dobrze bawić z pakietem Mini domów, który oprócz wprowadzenia nowych obiektów w celu stworzenia Simów i trybu zakupu, oferuje nowy rodzaj terenu, zapewniając również bonusy związane z wielkością naszego domu.

Od tego czasu, The Sims świętowało 20-lecie istnienia, a bezpłatna aktualizacja sprawiła, że jacuzzi stało się dostępne dla wszystkich, a prezent ten został umiarkowanie doceniony przez społeczność w innych krajach. Z drugiej strony głosy na kolejny pakiet z głosowania społeczności zostały prawie zakończone, a ostatni, który wybierze nazwę i ikonę, powinien się odbyć w tym miesiącu.

Poza tym, zespół The Sims 4 ostatnio nie był zbyt rozmowny i nie ma tak wielu dostępnych informacji, jak zwykle. Trzeba powiedzieć, że obecna sytuacja ma tendencję do spowalniania, ale w końcu mamy wiadomości, odkąd właśnie opublikowano plan na kolejne sześć miesięcy.

sims 4 roadmap 2020

 

Jak dotąd ujawniono bardzo niewiele szczegółów. Wiemy, że jesienią tego roku zostaną wydane trzy nowe paczki dla The Sims 4: Pakiet rozszerzeń, Pakiet dodatków i Pakiet gry. Zgodnie z artykułem na blogu Sims 4, będą one postępować zgodnie z porządkiem chronologicznym, a pakiet rozszerzeń zostanie wydany jako pierwszy. Wiedząc, że pakiet rzeczy jest z pewnością zestawem społecznościowym i że spodziewamy się, że zostanie wydany tego lata, możliwe jest, że pakiet rozszerzeń zostanie wydany wkrótce. Jeśli chodzi o zawartość paczek, wiemy tylko, że rozszerzenie „będzie niespodzianką dla wielu z was” oraz, że programiści chętnie pokażą, że jest zawarty w nowym pakiecie gier, który zostanie wydany pod koniec tego roku.


Wreszcie, obiecano nam kilka mniej ważnych, ale bardzo zabawnych dodatków na lato, które powinny pojawić się w formie bezpłatnej aktualizacji. W każdym razie naprawdę chcemy wiedzieć więcej. W międzyczasie nadal możesz znaleźć The Sims 4, i wszystkie dodatki w najlepszej cenie na naszym komparatorze.

 

 

27.23zł
The Sims 4
The Sims 4
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare