Kinguin october campaign COM + BG
 
 

Wkrótce pojawi się nowa kolekcja dla The Sims 4

Wkrótce pojawi się nowa kolekcja dla The Sims 4
NEWS10 maj 2021, 19:00

The Sims 4nadal ewoluuje ponad sześć lat po wydaniu. Pomimo rosnącego wieku i niektórych plotek na temat następcy, nie wydaje się, że The Sims 4 jest u kresu swojego życia i twórcy nadal regularnie dodają zawartość poprzez różnego rodzaju pakiety, ale także darmowe aktualizacje. Następna, która ma nadejść, a której data premiery jest jeszcze nieznana, powinna przynieść ulepszenia dwóch fryzur afro i dodać kilka kolorów włosów. W międzyczasie mamy kilka informacji na temat nadchodzącej zawartości w The Sims 4, dzięki Microsoft Store.

 

 

Gracze The Sims zostali niedawno zapoznani z nowym rodzajem DLC, czyli Kolekcjami. Mają się one różnić od Akcesoriów, ponieważ Kolekcje są mniejszymi paczkami opartymi na bardzo konkretnym temacie, a także kosztują mniej. Pierwsze trzy pakiety w tym nowym formacie to To były czasy, Wielkie Porządki oraz Wiejska Kuchnia. Ogłoszono, że pojawi się więcej kolekcji, a temat następnej jest znany dzięki przeciekowi. Wielu graczy zauważyło pod koniec zeszłego tygodnia, że w Microsoft Store pojawiła się nowa kolekcja o nazwie Courtyard Oasis Kit.

"Zamień centrum domu swojego Sima w bujną, tętniącą życiem przestrzeń inspirowaną klimatem Maroka dzięki Kolekcji The Sims ™ 4 Courtyard Oasis*! Zrelaksuj się wokół fontanny, podziwiaj dekoracyjne płytki i spędź czas z rodziną w absolutnej harmonii.”

Tak brzmiał opis na stronie internetowej, zanim został usunięty wraz z datą premiery 18 maja. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości co do autentyczności tego przecieku, oficjalne konto Simsów na Twitterze zamieściło tweet potwierdzający, nie bez odrobiny humoru, że The Sims 4 Courtyard Oasis Kit jest prawdziwy, i że powinniśmy dowiedzieć się więcej 17 maja o dodatkowej zawartości nadchodzącej do gry. Jest prawdopodobne, że ujawnią następujące rozszerzenie po The Sims 4 Zimowej Eskapadzie.

 

 

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare