K4G BG 4 EN
 
 

Następna ekspansja Sims 4 zostanie ujawniona za kilka dni

Następna ekspansja Sims 4 zostanie ujawniona za kilka dni

Chociaż obecnie nie mamy dokładnej mapy rozwoju, jak to miało miejsce wiosną, wiemy, że pewne rzeczy są zaplanowane wkrótce dla The Sims 4. W zeszłym tygodniu gra otrzymała również aktualizację "niespodziankę", która zawierała kilka darmowych przedmiotów inspirowanych kulturami latynoskimi, szczególnie tymi z Ameryki Łacińskiej.

Choć aktualizacja była darmowa, nie spodobała się ona wszystkim graczom The Sims 4. W rzeczy samej, początkowo miała ona służyć innemu celowi: naprawieniu problemów związanych z istniejącymi kolorami skóry, które istniały przed wydaniem kilku nowych w grudniu, a było ich sto zgodnie z tym, co zostało ogłoszone. Ale różnica jest tak trudna do zauważenia, że zastanawiamy się, czy coś naprawdę się zmieniło.

Ale sprawa, która dziś wzbudziła nasze zainteresowanie, to coś zupełnie innego, mianowicie zapowiedź kolejnego rozszerzenia dla The Sims 4. Wiedzieliśmy już, że jest ono w programie i że musi pojawić się przed końcem roku, ponieważ deweloperzy poinformowali nas o tym w liście otwartym do społeczności we wrześniu. W końcu dowiemy się, o co w tym wszystkim chodzi w przyszłym tygodniu. Jeśli otworzysz The Sims 4 zobaczysz szybką notatkę informującą, że następne rozszerzenie zostanie ujawnione 20 października na oficjalnym kanale Sims Youtube ze zwiastunem, który będzie nadawany o 18:00 czasu polskiego.

Nic nie zostało powiedziane na temat zawartości tego nowego rozszerzenia, poza tym, że nie jest to ani paczka rolna, ani paczka "pokoleniowa". Najbardziej rozpowszechnione plotki wskazują obecnie na paczkę związaną z wakacjami: hotelami, rejsami lub romantycznymi wycieczkami; czy też paczkę w stylu Showtime z The Sims 3.

 

 

28.40zł
The Sims 4
The Sims 4
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare