The Sims 4: Darmowa aktualizacja świętuje hiszpańską kulturę

The Sims 4: Darmowa aktualizacja świętuje hiszpańską kulturę

Jak to regularnie bywa, wczoraj odbyła się nowa transmisja na żywo, w której zapowiedziano kilka nowości, które pojawią się w The Sims 4. Ostatnia zaprezentowana przez nich wiosną ścieżka rozwoju, zawierała 3 nowe pakiety i zakończyła się wydaniem Wyprawy na Batuu 8 września.

Co więc zespół The Sims 4 ma dla nas w zanadrzu? Cóż, kilka rzeczy jest w programie już od jakiegoś czasu, ale dzisiaj otrzymamy darmową aktualizację. Wczorajszy livestream ujawnił, że gra obchodzi Miesiąc Dziedzictwa Hiszpańskiego, który skupia się głównie na kulturach latynoamerykańskich. W związku z tym, darmowa aktualizacja będzie dostępna w The Sims 4 i przyniesie kilka pozycji do stworzenia sima, ale także kilka dodatków do trybu zakupu/konstrukcji, takich jak murale, zestaw stołów, krzeseł czy grilla, a także kilka nowych przepisów kulinarnych.

 

Jeśli chodzi o inne nowości, do końca roku ma zostać wprowadzona duża aktualizacja, która doda nowe odcienie skóry, o co gracze proszą od bardzo dawna. Nowa rozbudowa powinna również ujrzeć światło dzienne i spodziewamy się nadchodzącego ujawnienia, biorąc pod uwagę to, co zespół ds. rozwoju powiedział na początku września.

Za kilka tygodni podzielimy się z Wami większą ilością informacji na temat naszego kolejnego pakietu Expansion Pack, nad którym pracujemy od zeszłego roku. Chcę jednak teraz ustalić oczekiwania, że samochody, dzieci, farmy i łóżka piętrowe nie są częścią tej EP-ki. Rozumiemy, jak ważne są dla Was te funkcje, ale chcemy być szczerzy, że nie są one częścią tego nadchodzącego pakietu.

Przynajmniej sprawy są teraz jasne. Nie jest wykluczona możliwość posiadania dodatku o hotelach, który jest również bardzo pożądany przez graczy The Sims 4. Będziemy musieli poczekać, aby zobaczyć, co się stanie.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you return to Sanctuary once more to fight against the denizens of Hell in Diablo 4? - 63
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare